Životní poslání

25.01.2020

"Cokoliv máte dělat, dělejte to nyní. Podmínky jsou vždy nemožné"                                Doris Lessing, vítěz Nobelovy Ceny za Literaturu (věk 88)...

Silné zprávy nyní přicházejí z Vesmíru. Před těmito zprávami není kam uniknout. Vy víte, že jste zde za jistým Účelem, který zahrnuje sdílení darů lásky. Tento Účel je tvořen činnostmi, které způsobí, že vaše duše létá, vaše srdce se otevírá a vaše tělo se nabíjí energií. Děláním činností, které jsou součástí tohoto Účelu máte pocit, že čas mizí. Toto je to, co znamená nacházet se v božském kreativním plynutí.

Přinášet tento Účel světu není vždy jednoduché ve smyslu nepotřeby vstoupit do vlastního strachu. Není to vždy pohodlné. Není to vždy předvídatelné. Není vám to vždy servírováno na podnose bez toho, aniž byste se museli natáhnout a tvrdě pracovat. Většinou to bude znamenat hodně odvahy, protože můžete prošlapávat nové cesty, které nebyly druhými vytvořeny.

V každém případě, na co Doris Lessing jasně poukázala, je podle mé zkušenosti pravda. Podmínky, ve kterých se budete zrovna nacházet nemusí vždy vypadat vhodné k uskutečnění práce, kterou potřebujete dělat. Například, pokud už pracujete v každodenním zaměstnání, abyste pokryli základní výdaje, potřebujete pracovat na vaší kreativní záležitosti mimo vaši běžnou pracovní dobu. Časem může být možné vytvořit z vaší kreativní činnosti celodenní zaměstnání.

Toto je jen jeden příklad. Existuje mnoho permutací toho, jak by to mohlo ve vašem životě vypadat. Jisté je toto: toto je vyhýbání se a odkládací taktika vašeho ega, říkat si - "Nebudu následovat své srdce a svou tvořivou vášeň, protože nemám čas, nemám peníze, nemám žádnou podporu druhých, nemám kvalifikaci, nemám dost energie...."

Nebo jeden z nejvíce Ducha-okrádajících ze všech:

"Budu dělat co mě opravdu činí šťastným až půjdu do důchodu, vydělám spoustu peněz, budu mít dost času a bude to jednodušší."

Víte že váš Božský Účel je vytvořený jako diamant z kamene? Vzejde z vás, když jste někdy pod velkým tlakem. Tlakem, který to z vás vymáčkne, vytáhne to z vás, donutí vás soustředit své posvátné tvořivé energie skrze odhodlání uskutečnit vaše sny nyní - ne později.

Nikdy - NIKDY- se nebudete cítit "připravení" dělat to, proč jste sem přišli.

Tak přestaňte čekat na ten iluzorní perfektní okamžik, abyste začali. Až všechny vaše kachny budou nastoupeny v řadě. Až si budete jistí, že nezklamete. Až budete mít dost peněz. Až si budete jisti, že vás nikdo nebude soudit nebo vás kritizovat. Až se budete cítit naprosto bezpečně.

Takový den nikdy nepřijde.

Udělejte to nyní.

Jak začnete, nebo budete pokračovat se závazkem následovat své sny a vášně pevně ukotveným v sobě - dáváním těchto darů, které vám opravdu dávají pocit oživení a účelu světu - Vesmír vás podpoří tak, jak jste si nikdy nedokázali představit.

Zřejmě to budete ještě pořád někdy pociťovat jako ohromnou výzvu. Ale to proto, že Vesmír ví, že potřebujete "být pod tlakem". Abyste našli ten diamant, kterým jste. Je důležité, abyste vstoupili hluboko, byli průkopníky svého života a viděli co se stane, pokud je ten kámen vystaven vysoké úrovni spirituálního tlaku.

Diamanty se začnou objevovat tam, kde jste nevěděli, že existují - uvnitř vás.

Pamatujte, že podmínky nebudou nikdy perfektní. Budou přesně takové jaké potřebujete, abyste rostli skrze to, co dáváte.

Nečekejte na "důchod", abyste byli šťastní a mohli dávat ze srdce.

Začněte nyní.

Autor: Sophie Bashford                                                                              www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Christová                                                                          www.SlunecnaBrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz 

Zdroj:https://www.facebook.com/sophiebashfordintuitive/posts/1010567125683801

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.