Amore, amore....

28.06.2020

Vnímám, že vysoké spirituální teorie v rukou nevyspělé lidské civilizace mohou býti velmi zavádějící a nebezpečné. A také jsou. Proto tvrzení typu...když najdete tu božskou lásku v sobě, každý člověk je vaším dvouplamenem a partnerem duše, s každým budete zažívat tantru a posvátnou sexualitu vede v dnešním světě akorát k prostituci páchané na vlastním těle a duši. Stává se dobrým alibi pro polyamorii, což je ve stávajícím světě pouze mechanismus, jak uniknout před největší bolestí a traumatem z odmítnutí a opuštění, protože když vás opustí nebo odmítne jeden partner, jsou v záloze další tři. 

Když vaše potřeby, které si nejste schopni zpracovat a naplnit nenaplní nebo odmítne jeden partner, udělá to ten druhý. Nebo když jeden zatlačí na vaše spínače a otevře staré rány, jednoduše ho vyměníte za dalšího v řadě. 

Neříkám, že výše zmíněné duchovní tvrzení není pravda. Je. Z pohledu Zdroje je to pravda a každý člověk je vaším partnerem duše a dvouplamenem, ale aby se toto mohlo zdravě žít, aby tato pravda byla aktuální tady a teď, musí lidstvo vstoupit do Jednoty. Tam jistě míříme, ale máme před sebou ještě dlouhou cestu, na které hrozí celosvětový konflikt a dramatická vlna spirituálního probuzení, kterou to přinese.

Když dosáhnete na propojení se svou vlastní esencí duše a dostanete se do stavu jistého ucelení a emočního proléčení, zažíváte obrovské pozemské štěstí a božský klid v obyčejném lidském životě, který tím získává úplně jinou kvalitu. Takovou, kterou stojí za to žít. Přes to všechno, v tomto propojení se svou Vyšší podstatou budete vždy vědět, že v duálním pozemském světě, ve kterém svou lidskou zkušenost zažíváte, chcete toto propojení které máte se svou božskou esencí žít s někým, kdo tuto esenci a tento jedinečný - váš společný energetický otisk nese také. Budete vědět, že jednou z žádaných zkušeností pozemské existence je žít jednotu s takovým člověkem, ať už ho pojmenujeme jakkoliv. Je to fáze vývoje na cestě každého člověka, kterou věřím, že nelze přeskočit předtím, než toto spojení a tento vztah dokážeme žít se všemi ostatními.

Ty, kteří došli do úplného zmatení a na základě určitých učení, které se tak rozverně šíří éterem, že nemáte mít jednoho partnera, ale máte zažívat stav extáze a bujnou sexualitu téměř s každým koho potkáte ujišťuji, že zdravější stav je mít partnera jednoho. Dokonce máme jednoho partnera zakódovaného v genech přibližně na 14-15 let života. Chápete? Je to dané geneticky. Je to pro lidskou bytost přirozené.

Začněte se více soustředit na vztah k sobě a jeho zdravé nastavení, které vede do sebeúcty, zdravé sebe-hodnoty a vlastní síly pramenící z propojení se svou božskou podstatou, abyste si dali jednoho dne šanci na vztah, který stojí za to žít.

Martina Christová                                                                                            www.slunecnabrana.cz                                                                      www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.