O mně/Kontakt

Mé rodné jméno je Martina a dobře vystihuje mou povahu. Během mého osobního a spirituálního vývoje mi byly předány další jména -Taunia a Atiriamin.  

Nemohu se pochlubit bohatou sbírkou kurzů, seminářů a zasvěcení, kterými jsem prošla. Mým učitelem je život sám - planeta Země, Slunce, krystaly, celý Vesmír mi zprostředkovávají odpovědi na mé otázky. Na své cestě procházím pochopením souvislostí mezi myšlenkami, pocity a emocemi jako nástroji- "třemi oříšky", které nám byly dány do vínku a skrze které lze zharmonizovat mysl, tělo i ducha tak, aby se staly spolehlivým "pomocníkem" v našem pozemském životě a prostředkem k tvoření vlastní reality ve hmotném světě.

Mé poznání a uvědomění které integruji do svého bytí je předáváno prostřednictvím energetického otisku v krystalech, jejichž nabídku najdete na www.mistrovskekrystaly.cz

Taunia Atiriamin / Martina Christová


Pokud cítíte, že chcete informace na Slunečné Bráně ocenit ve hmotné rovině a podpořit tak výdaje chodu stránek, můžete tak učinit na č. účtu Fio banky:

                                                                CZK č.ú.: 2000953644/2010                                                       EUR č.ú: 2300902611/2010, IBAN: CZ9420100000002300902611, SWIFT/BIC:BIOBCZPPXXX 


Kontaktní formulář