O mně/Kontakt/Konzultace objednávka

Mé rodné jméno je Martina a dobře vystihuje mou povahu. Nemohu se pochlubit bohatou sbírkou kurzů, seminářů a zasvěcení, kterými jsem prošla. Mým učitelem je život sám - planeta Země, Slunce, krystaly. Celý Vesmír mi zprostředkovává odpovědi na mé otázky. Na své cestě procházím pochopením souvislostí mezi myšlenkami, pocity a emocemi jako nástroji- "třemi oříšky", které nám byly dány do vínku a skrze které lze zharmonizovat mysl, tělo i ducha tak, aby se staly spolehlivým "pomocníkem" v našem pozemském životě a prostředkem k tvoření vlastní reality ve hmotném světě v souladu s vlastní duší.

Mé poznání a uvědomění které integruji do svého bytí je předáváno prostřednictvím konzultací, které lze objednat prostřednictvím formuláře níže na této stránce a energetického otisku v krystalech, jejichž nabídku najdete na www.mistrovskekrystaly.cz. Střípky ze své "cesty" sdílím prostřednictvím článků na www.slunecnabrana.cz a životní momenty převážně na facebookovém profilu  Martina Christová (Taunia)


KONZULTACI  LZE  OBJEDNAT  NÍŽE  PROSTŘEDNICTVÍM KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE.  KONZULTACE  PROBÍHÁ  PROSTŘEDNICTVÍM  SKYPE HOVORU.  CENA ZA KONZULTACI ČINÍ  3000 KČ / 125 EUR

Pokud cítíte, že chcete informace na Slunečné Bráně ocenit ve hmotné rovině a podpořit tak výdaje chodu stránek, můžete tak učinit na č. účtu Fio banky:

                                                               CZK č.ú.: 2000523222 / 2010  Fio banka                                                    

            EUR č.ú: 2300902611/2010, IBAN: CZ9420100000002300902611, SWIFT/BIC:BIOBCZPPXXX 


Kontaktní formulář