Březen 2015

28.01.2020

Máme tu první jarní měsíc a čím dál více slunečných dnů a příležitostí jak pomoci druhým a i sobě. Ráda bych nyní navázala na únorový zápisník, kde popisuji jak lze pomoci při dívání do Slunce léčit druhé. Ráda bych poukázala na důležitou a zásadní skutečnost. Já neposílám nemocnému místu či člověku světlo. Místo toho přistoupím ke Slunci s vizí dotyčného člověka naprosto zdravého - tedy už vyléčeného. Tím dávám této variantě "život". Kdybych posílala postiženému místu světlo, vysílala bych informaci, že je někde něco špatně a potřebuje to léčení. Tím bych variantu nemoci posilovala. Neodporuji momentální realitě, ale ani s ní nebojuji. Vím, že je jednou z mnoha variant k dispozici a proto si vědomě vybírám variantu jinou - tedy tu, že dotyčný je již plně zdravý. V praxi se ukazuje, že tato práce se Sluncem má ještě jeden velký důležitý pozitivní aspekt. Jak víme, onemocnění je stavem mysli a emocí, kdy má u dotyčného dojít k jistému uvědomění. Pokud k němu nedojde, onemocnění se vrací. Při práci se Sluncem se toto uvědomění u léčené osoby často dostaví, což je další úžasný klad tohoto typu práce.

Popsaným procesem můžeme podpořit ale i ty, kteří se nachází v těžké situaci nebo období svého života. Podrobněji vysvětlím, kam tím mířím. My neustále podepisujeme nějaké petice a bojujeme proti násilí, bezpráví a útlaku. Tím ale nikomu a ničemu nepomáháme. Zcela hypoteticky.... I kdybychom vzali tyto utlačované a posadili je do ráje a oni nezměnili své nastavení mysli, za chvíli by i tam utvořili podobnou realitu té, kterou nyní zakoušejí. Cesta jak pomoci těmto lidem je vizualizovat je jako uvědomělé, kteří vystoupili z role oběti a vstoupili do své vnitřní síly jako vědomí tvůrci vlastní reality a tudíž už vibračně neladí s realitou, kterou momentálně zakoušejí. A to platí i o systémech. Toto je cesta vnitřního bojovníka. Proto, chcete-li žít v lepším světě, vizualizujte si ho, prožívejte ho ve svých snech, očišťujte se od toxických myšlenkových vzorců a zpracovávejte staré křivdy. Vědomě si vybírejte stravu kterou jíte a která podpoří tento proces. Pak projdete branou do ráje, který už tu dávno je. Není pro vyvolené, je pro všechny. Pro všechny odvážné, kteří se rozhodli zpracovat své strachy, slabosti a bolesti, opustit staré nefunkční systémy, vztahy a myšlenkové vzorce a vydat se cestou radosti, harmonie a lásky. Pro všechny, kteří se rozhodli stát se "vědomým tvůrcem" vlastního šťastného života na Zemi.

3.3.2015 - 45 minut při západu Slunce

Stále mám silnou vnitřní potřebu detoxikovat své tělo,jelikož toxické látky narušují elektromagnetické pole organismu. Narušují elektromagnetický komunikační proces biofotonů, "živého světla" našich buněk.Rozhodla jsem se pro hlubší očistu jater,což byla nejlepší věc,kterou jsem udělat mohla. Cítila jsem velkou úlevu jak na fyzické,tak tím samozřejmě i na energetické úrovni.

https://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php

6.3.2015 - 45 minut při západu Slunce

8.3.2015 - 35 minut při západu Slunce 

10.3.2015 

Byl krásný slunečný den a já jsem vyrazila s Abby na tří hodinovou vycházku. Když jsme přicházely k lesíku, viděla jsem tam něco lítat. Něco celkem velkého a žlutého. Nechtělo se mi věřit, že je to motýl. Byl vidět hodně z dálky. Jakoby na nás čekal. Opravdu to byl motýl. Ohromný a jasně žlutý. Pochybuji, že to byl žluťásek. A pokud ano, tak opravdu velkých rozměrů. Odletěl do lesa a když jsem se otočila, seděl na cestě další motýl. Velmi mě překvapilo vidět motýly takhle brzy na jaře.

Večer jsem šla s kamarádkou do kina, takže jsem nešla nasávat zapadající Slunce, ale když jsem ve městě čekala, podařilo se mi do něho dívat alespoň 5 minut.Stála jsem na rohu náměstí a dívala se do toho úchvatného kotouče a láskyplné záře. Kolem mě spěchali lidé. Sem a tam. Nikdo si nevšiml, že zapadá Slunce a jak se zbarvilo do oranžova. Představovala jsem si, jaké by to bylo, kdyby se všichni zastavili, a dívali se. Utichl by ten spěch a všichni by si byli tak nějak "blíž". Kam všichni stále spěchají? I já jsem kdysi stále spěchala, než jsem si uvědomila, že není kam. Že se také jednoho dne můžu otočit a zjistit, že jsem celý svůj život tak spěchala, že jsem prošvihla ty největší zázraky všedních dnů.

17.3.2015 - 35 minut dívání do Slunce

18.3.2015 - 30 minut slunobraní při západu Slunce

Dnes byl nádherný slunečný den.Čisté nebe bez jediného mráčku a tak to zůstalo až do úplného západu Slunce. Když je takto čisté nebe bez mraků a bez letadel, Slunce má zvláštní kouzlo. Vždy mi připadá, že je velmi blízko a stačí se ho jen dotknout.

Byla jsem dnes v papírnictví a vybírala sešit na terapeutická sezení. Měla jsem jasnou představu, jak má sešit vypadat. A4, čistý papír, lehce odtrhnutelný a s dírkami k zakládání do složek. V dlouhém regálu byla spousta sešitů různých velikostí a tlouštěk, ale stále jsem nemohla najít to, co jsem hledala. Zaujal mě sešit, který měl krásnou malovanou krycí stranu s motýly. Líbilo se mi, že měl motýly, ale byl linkovaný a nelíbila se mi barva papíru. Stála jsem tam dlouho a stále přebírala. Našla jsem ještě motýlové sešity v jiných barevných variacích, ale tak nějak to nebylo stále to správné. Už jsem zvažovala, že z obchodu odejdu bez sešitu, když jsem najednou uslyšela ten známý vnitřní hlas: "Hledej znamení!" Odsunula jsem stojany s balícím papírem a dárkovýma taškama, abych se dostala k dalším, hůře přístupným sešitům. Moc jsem na ně neviděla, tak jsem po jednom sáhla a když jsem ho vytahovala z regálu a objevoval se obrázek na krycí straně, pomalu jsem přestávala dýchat. Na deskách byla fotografie Slunce zachyceného při solární bouři a ještě tři menší obrázky zachycující Vesmír. Otevřela jsem sešit a zjistila, že je to přesně to, co hledám. Abych nebyla ošizená o své motýlky, kteří jsou mi už roky věrnými duchovními průvodci, je v rohu jeden alespoň nakreslený.

Když jsem přišla domů, měla jsem v poště email od kamarádky s odkazem na informace týkající se aktuální solární bouře.

https://www.novinky.cz/koktejl/364582-po-mohutne-slunecni-bouri-byla-polarni-zare-videt-i-nad-ceskem.html

19.3.2015 - 40 minut při západu Slunce 

20.3.2015

 Přišel dlouho očekávaný den Zatmění,Jarní rovnodennosti a Novoluní. Během dne jsem ztratila pojem o čase a na to,že začalo zatmění mě upozornil vnitřní hlas. Vylezla jsem na střechu domu a sledovala. Měla jsem na tento den naplánované terapeutické sezení a napadla mě otázka,jak tento den ovlivní terapii. "Bude to nový začátek pro vás obě" zněla odpověď. Pro mě toto byl nový začátek v tom,že do terapie vstoupilo Slunce a já jsem byla v nejdůležitějších okamžicích vedena a měla velkou podporu,která stále pokračuje jak pro mě,tak pro dotyčnou osobu.

22.3.2015 - další, stejná očista jater jako popsaná s odkazem výše....

23.3.2015 - 45 minut při západu Slunce

Dnes jsem měla problém hladce přijímat vyšší nové frekvence přicházející ze Slunce, na které ke všemu velmi dramaticky reagovala Abby tím, že po mě neustále skákala a nedala se setřást. Vyžaduje fyzický kontakt a pozornost. Chytne mě předníma packama kolem nohy a nechce mě pustit - tak jak to dělají malé děti. Dostává se úplně mimo kontrolu. Dělá to v takových situacích vždy. Až se tělo vyladí na nové frekvence, opět se sklidní.

24.3.2015 - 1 hodina při západu Slunce

Ještě nějakou dobu po "nabírání" Slunce jsem si užívala prožitek všudypřítomného vědomí rozvíjejícího se a poznávajícího se skrze nás. Vědomí, které nás nyní vyzývá uvědomit si vlastní velkolepost a ctít vlastní jedinečnost. Nespoléhat na učitele a Guru, ale na své vlastní bytí, vlastní moudrost přicházející skrze naše srdce ze Zdroje samotného. Toto je nyní velmi důležité - uvědomit a začít používat svou vlastní sílu a být vědomým tvůrcem vlastní reality. Ten čas je tady. Nastal. Časový interval mezi záměrem a realizací se rapidně zkracuje. Jsme to my - naše myšlenky, pocity a emoce, kdo tvoří svět ve kterém žijeme. Myšlenky, pocity a emoce jsou naší vnitřní technologií, která dokáže vytvořit nový svět.

25.3.2015

Po včerejším slunobraní jsem nespala celou noc. Čím více světla, tím více energie, na nových vlnách, v novém začátku, kterou přinesla jarní rovnodennost. V noci bylo celkem příjemně a ráno venku po dlouhé době teplo, což mě motivovalo vyběhnout ráno za Sluncem a podívat se za hlasitého ptačího doprovodu na jeho východ. Pro mě první slunobraní 25 minut při východu Slunce v tomto roce.

Nyní nastává další fáze výzvy opustit staré a otevřít se novým možnostem a příležitostem. Nebát se změnit myšlení,opustit stará přesvědčení.Podpořit naše mutující těla jinou stravou než na kterou jsme byli zvyklí a tím vším udělat velký krok ke svobodě,který bude velmi silně podpořen portálem,který se otevře 4.4.2015.

©Taunia

www.slunecnabrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.