Černý turmalín

03.04.2020

Černý Turmalín odráží negativní energie místo toho, aby je pohlcoval. Je to kámen, který může být použit nebo nošen když vstupujeme do negativního prostředí. Černý Turmalín pomáhá vytvořit štít, který člověka imunizuje proti účinku poškozujících fyzických nebo psychických vlivů. Také může být použit k neutralizaci negativních energií člověka, jako například vzteku, žárlivosti, trpkosti, nejistoty, atd. Nošením kousku Černého Turmalínu jsou neurotické tendence silně redukovány. 

Sytě černá, kterou turmalín odráží, vyzařuje světlo. Je to jeden z nejlepších kamenů k použití když se snažíme uzemnit spirituální energii. Je to ideální kámen k přiložení na body spodních čaker v krystalovém léčení za účelem stahování a využití energií z vyšších čaker do fyzického těla. Černé turmalínové hůlky mohou být položeny na kolena nebo chodidla se zakončením směřujícím k palcům za účelem odvedení negativních energií z těla. Černé turmalínové hůlky mohou být také použity k vedení energií z korunní čakry do čakry základní.

Černý Turmalín nalezneme také žijící uvnitř čistých krystalů křišťálu. Kombinace čisté bílé a zářící černé vytváří dokonalou polaritu energií. Křišťály obsahující turmalín mohou být použity k odstranění téměř každého stupně jemné nebo fyzické negativní energie. Jedná se o manifestaci světelných a temných sil sjednocujících se za účelem sloužit společnému účelu.

Černý Turmalín je oddaným služebníkem světla a svědomitě pracuje na přivedení čistého vyjádření světla do světa a do životů těch, kteří jsou přitahováni k využití jeho sil. Černý Turmalín učí své studenty jak zůstat zářiví v nejtemnějších okolnostech a jak si zachovat spirituální vědomí zatímco žijí uprostřed velkých obydlených měst a jsou obklopeni nevědomými lidmi. Podělí se o své tajemství jak zasadit semínka do mysli lidí, které eventuálně vyklíčí do květů většího uvědomění.

Nabídku turmalínů najdete v kategorii Turmalín

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová                                                www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.