Červen 2015

28.01.2020

Měsíc červen je úžasný. Nejen že je to měsíc ve kterém vstupujeme oficiálně do letního období, měsíc ve kterém jsem poprvé viděla tento svět a měsíc kdy kvetou růže, kopretiny a spousta jedinečných květin, které dávají barevnost a krásu světu, dozrává první ovoce a Slunce je nám "nejblíže", ale letos je to měsíc ve kterém bylo již více teplo a slunečno než za celý loňský rok. A na práci se Sluncem je to znát. V každé buňce svého těla cítím každým dnem více světla, více energie, více lásky. Lásky - energie, jejíž síle a pochopení se budeme jako lidstvo ještě hodně učit. Ale je tady. Převzala vládu nad tímto světem a boří vše, co s ní není v souladu.

1.6. - 50 minut dívání do Slunce při západu

2.6. - 45 minut slunobraní při západu Slunce ,10 minut dívání do měsíce (moongazing)

Celý den jsem trávila v plavkách při práci na zahradě na slunci. Nabírám slunce nejen prostřednictvím očí, ale také kůže. Nepoužívám žádné opalovací krémy a UV faktory. Téměř každý den ale konzumuji chlorofyl. Pokud je pokožka moc suchá, natírám ji kokosovým olejem. Pokud situace dovolí, snažím se hned nesmývat z kůže "energetický film", který na ni Slunce naneslo.

3.6. - 30 minut slunobraní při západu slunce, 40 minut chůze bosky lesem

Dnes bylo krásně slunečno, teploměr odpoledne na slunci ukazoval skoro 35 stupňů. Celé odpoledne jsem byla venku v plavkách a nabírala sluníčko. Je konečně dostatečně teplo a zem je prohřátá k tomu, aby se dalo chodit bosky. Pokud bychom chodili po holé zemi (tedy po hlíně či písku bosí), vyléčili bychom se z velkého množství zdravotních neduhů.

4.6. - 55 minut slunobraní při západu Slunce,45 minut chůze bosky lesem

Na mé spirituální cestě mě už několik let provází kameny a minerály. K lapisu lazuli jsem byla střídavě připoutaná už od roku 2013, ale od vánoc 2014 bylo toto pouto velmi silné. Proto jsem nosila přívěsek a náramek z tohoto "silného" kamene. Stále. Najednou se mi jak přívěsek tak náramek přetrhly. Cítila jsem, že je čas přestat tento kámen nosit a nastoupit má jiný. Ze své široké sbírky jsem ale nemohla žádný nacítit k nošení. Chvíli jsem nosila křišťál, ale nebylo to ono. Pak jsem si uvědomila, že kámen který mám nosit a po kterém má duše nyní doslova prahne je kámen, který ve své sbírce nemám a sice sluneční kámen. Nemohla jsem uvěřit, že nemám sluneční kámen! Shodou okolností jsem dnes na trhu narazila na prodejce kamenů. Měli poslední sluneční kámen a dva náramky z něj vyrobené. Paní mi řekla, že neví co se děje, ale že sluneční kámen se najednou nečekaně velmi prodává a proto není široký výběr v nabídce. Slunce nyní povolává své lidi. Sleduji to již nějakou dobu a fascinuje mě, jak si ke každému najde svou jedinečnou cestu. Kameny kupuji jen když mě osloví. Nekoupím každý. Musím cítit sounáležitost s konkrétním kamenem. Sluneční kámen nás propojuje se Sluncem. Já na ten svůj ještě na fyzické úrovni čekám, ale už nyní vím, že mi přinese ještě hlubší propojení se Sluncem.

Tyto dny trávím co nejvíce času na slunci. Dočkala jsem se tak dlouho očekávaného počasí. Je teplo a slunečno. Chození bosky a vědomé přijímání sluneční energie ze Slunce a syrové rostlinné stravy způsobuje raketový nárůst energie.

5.6. - 1 hodina dívání do Slunce při západu, 35 minut chůze bosky lesem

Je to již třetí den kdy prvně bosa absolvuji s Abby vycházku lesem a potom se díváme do Slunce. Zjišťuji, že efekt je úplně jiný než když chodím bosky až po dívání do Slunce - lepší. Bosá chůze působí blahodárně na celé tělo. Nejen že je to dobrá akupresura, ale úplně se mění celé elektromagnetické pole jedince. Dnes bylo sluneční záření hodně intenzivní a nedalo se do Slunce dívat hned. Proto jsem prvních 20 minut měla oči zavřené a vizualizovala jsem si zlaté světlo, které přichází ve spirále ze Slunce a vstupuje do třetího oka. Potom jsem si představovala zlatý sluneční vánek, jak prochází mým éterickým (Ka) tělem, které prozařuje a aktivuje. Následně jsem už s očima otevřenýma pracovala na léčení těch, které Slunce samo určilo a také pomocí vizualizací se zapojením pocitů a emocí v těle jsem pracovala na vlastních manifestacích. Jak bosá chůze tak dívání do Slunce probudilo sexuální energii, kterou také k manifestaci žádoucích věcí využívám.

6.6. - 30 minut slunobraní při východu Slunce, 40 minut při západu Slunce, 45 minut bosá chůze lesem

  7.6. - 30 minut dívání do Slunce ráno, 40 minut večer, 1 hodina bosé chůze lesem

Dnes mi spontánně přišlo soustředit se na svou DNA. Představila jsem si jednu svou tělovou buňku, její jádro a DNA v něm uložené jak při mém nádechu a výdechu pohlcuje více a více světla. Představovala jsem si jednotlivé báze jak se postupně spojují až celá DNA intenzivně září. Je jednodušší si představit "prosvícení" a aktivaci jedné DNA v jedné buňce. A protože se jedná o hologram, změna kterou podpoříme svou vizualizací na jedné DNA se projeví ve všech buňkách. Tato vizualizace mě velmi zaujala a dělala jsem ji jak ráno tak večer.

9.6. - 1,5 hodiny chůze bosky lesem

10.6. - 40 minut dívání do Slunce při západu

Dnes jsem intenzivně pracovala na aktivaci Ka těla, následně na aktivaci DNA, manifestacích své budoucnosti a léčení druhých. Vše šlo velmi hladce, rychle a vemlmi intenzivně. Tento měsíc bylo snad více slunce a tepla než za celý loňský rok. A rozdíl je velmi znát. Po týdnu intenzivního dívání do Slunce, opalování a vědomé práce se světlem cítím velké změny ve svém těle. Tomu všemu napomáhá skoro každodenní chůze bosky. Celkově jsem vibračně udělala velký krok a to je znát ve všem, co dělám. Po týdnu přišla únava a potřebovala jsem více spát a odpočívat, jelikož fyzickému tělu chvíli trvá než se vyrovná se změnami, ke kterým dochází na buněčné úrovni. Nyní se děje to, co jsem si dlouhé roky tolik přála. Chtěla jsem cítit probíhající změny ve své celé bytosti. A to se nyní děje. Se světlem vstupuje láska, protože světlo je láska. Láska - pojem který dnes a denně používáme a vůbec netušíme o jaké vesmírné síle mluvíme. Ve všech vesmírech které existují, v celém stvoření není větší síly než je láska.

11.6. - 40 minut při západu Slunce

Už si nenařizuji budík kvůli vstávání k východům Slunce, ale nechám mé vyšší Já ať mě budí včas v případě, že mám jít Slunce uvítat. Dnes jsem se vzbudila včas a cítila jsem silnou touhu jít za Sluncem, ale nastal ten vnitřní boj, kdy duše touží a pozemskému člověku se nechce jen po pár hodinách spánku vylézt z pohodlné postele a stoupat na kopec. Rozhodla jsem se zůstat v posteli. Propojila jsem se se Sluncem tak, jako bych u východu fyzicky byla. Ale k mému překvapení tentokrát jsem se s ním nepropojila skrze své srdce jako obvykle, ale prostřednictvím solaru plexu. A to velmi intenzivně. To bylo pro mě nové. Jak jsem byla překvapená, záhy jsem si vzpomněla na zážitek, který jsem měla při slunobraní během jednoho z minulých dnů. Už si nevzpomínám který den to přesně byl, ale jak jsem se dívala do Slunce a dýchala, najednou jako by do mě prostřednictvím dechu něco vstoupilo. Začalo mi intenzivně bít srdce a musela jsem se několikrát hluboce nadechnout, abych vůbec popadla dech. Toto se stalo v hlubším stavu rozjímání a proto jsem na to úplně zapomněla. A nyní se mi to opět vybavilo a uvědomila jsem si, že ke mně už nemluví ten vnitřní hlas tak často. Že už mě Slunce prostřednictvím něho neučí a neříká co mám dělat přestože cítím propojení s ním, ale že začínám věci dělat automaticky - jako například výše popsanou aktivaci DNA.

12.6. - 40 minut při východu Slunce

16.6. - 15 minut slunobraní při západu Slunce, 55 minut chůze bosky

Dnes jsem dostala darem svůj první sluneční kámen. Velmi jsem po něm toužila. Pak mi bylo sděleno,že kámen se ke mně dostane v ten správný čas a já jsem jen čekala na to jak a až se to stane. A stalo se to prostřednictvím někoho, komu Slunce také vstupuje do života a kdo zažívá velmi krásné synchronicity a sluneční znamení.Co mě ale velmi překvapilo je to, že se cítím velmi propojená s touto osobou a to právě skrze Slunce. Toto je pro mě nový a silný zážitek.

17.6 - 15 minut při západu Slunce

Ačkoliv se neúčastním a nevyhledávám kurzy a semináře,zúčastnila jsem se dnes Atlantské meditace abych viděla,zda mám jít na seminář, kam mě velmi silně směrovala má duše. Od rána jsem jen sledovala co se děje s mým tělem, které se samovolně čistilo a na toto setkání se připravovalo. A duše se radovala.Večer jsem byla na místě na kterém jsem věděla, že být mám. Po meditaci plné synchronicit a znamení jsem ještě rychle utíkala za Sluncem. Cítila jsem velký energetický skok ve svém těle a posun ve svém vědomí. A propojení se Sluncem se prohloubilo.

https://www.kliceksrdci.cz/news/atlantske-energie-4/

18.6. - bosá chůze lesem 1 hodina

19.6. - 30 minut dívání do Slunce při západu

20.6. - 45 minut slunobraní při západu Slunce, 20 minut chůze bosky

Dnes bylo celkem chladno, přesto jsem se vydala na vycházku bez bot do lesa. Ani jsem nečekala že bude vidět západ Slunce, ale když jsem vyšla z lesa na malou planinu,Slunce se vykulilo z pod mraků a připravilo úžasnou podívanou. Stoupla jsem si bosá na jeden vyhřátý pařez,takže jsem nemusela stát na holé studené zemi. Ze Slunce přicházely nové energie a já jsem cítila jak je třeba opět se "ponořit" do svého Ka těla a aktualizovat informace nesené světlem. Uvědomila jsem si jak je legrační, že tato práce díky neustálým příchodům nových frekvencí na Zemi nikdy nekončí.


21.6.- 25 minut při západu Slunce - Letní Slunovrat

Dnes došlo k ohromné sluneční bouři. Podle National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) se možá jedná o největší solární bouři od září 2005. Tato sluneční bouře bude mít další velký význam na rozvoj lidského vědomí. Zajímavé je, že přišla v den letního slunovratu. Dopoledne jsem vnímala velmi silné láskyplné vysoké energie, které mi procházely tělem. To byla první fáze. Fyzické tělo poté reagovalo odpoledne na tyto energie velkou únavou. Následující den - v pondělí 22.6. jsem měla celý den silnou bolest hlavy, ke které se k večeru přidala nevolnost žaludku. A po celý den nechutenství k jídlu.

23.6 - 20 minut dívání do Slunce při západu

Stále mi není dobře od žaludku a pokračuje nechutenství k jídlu. Toto je v mém případě velmi klasický průběh téměř pokaždé, když na Zemi dorazí nové vysoké frekvence. Někdy pomůže dívání do Slunce, jindy naopak je lepší se do Slunce nedívat. Ale většinou mi to nedá a pokud jsem jen trochu schopná, jdu za Sluncem. Dnes tomu nebylo jinak. A udělala jsem dobře. Nádherné zlaté světlo a tak láskyplné,které ze Slunce přicházelo smylo veškeré fyzické neduhy. Úplně spontánně mě napadlo, že je čas zkusit se propojit se svými blízkými na Slunci. Vyladila jsem se na sluneční bytosti a málem neudržela slzy, protože jsem zažila okamžíček jasného propojení, ucítila jejich podporu a zažila silné uvědomění, že jsem jedna z těch šťastných, kteří se na Slunce mohu dívat ze Země a z úrovně fyzična.

©Taunia

www.slunecnabrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.