Hormonální systém a vzestup

17.02.2020

Naše fyzické tělo reaguje na příchod nových vysokofrekvenčních energií prostřednictvím hormonálního systému. Tyto energie jsou stále intenzivnější a přichází na Zemi v čím dál kratších intervalech. Kromě jiných změn dramaticky mění naše fyzická těla na mnoha úrovních. Naše těla doslova mutují. Díky tomu můžete vždy před příchodem vyšších frekvencí na zemi zažívat fyzický diskomfort, který se projeví poruchou trávení, nechutenstvím, nadměrným zapáchajícím pocením, nespavostí, silnou bolestí hlavy, apod. Vaše tělo se předem připravuje na příchod nových energií, a aby bylo schopné tyto frekvence vstřebat, začne se zbavovat toxických látek (průjmy, nadměrné pocení, atd.), aby mohlo tyto vyšší frekvence přijmout. Toto vše se děje prostřednictvím hormonálního systému. Hormonální systém řídí naprosto veškeré funkce v našem těle a je citlivý na vibrace (energie), na které reaguje změnou hladin hormonů. V této době, kdy zažíváme příchod vysokých frekvencí na zemi, pokud máte výše zmíněné potíže, nemusí se nezbytně jednat o kolaps vašeho hormonálního systému. Pokud žijete, stravujete se a vědomě podporujete správnou funkci vašeho hormonálního systému, mějte víru a trpělivost s fyzickým tělem, které je v této době tím největším hrdinou transformujícím se do krystalické světelné formy.

Vašemu tělu ulevíte a podpoříte ho čistou stravou, převážně rostlinného původu. Vysaďte konzumaci umělých sladidel, bílého cukru, bílé mouky a mléčných výrobků.

Velmi vám pomohou následující potraviny, které doporučuji zařadit do jídelníčku: med, mák, zázvor, ovoce( hlavně bobulovité plody), zelenina, konopné semínko, kokosový olej, ženšen, raw nepražené kakao, citróny, chia semínka, vlašské ořechy, 100% hroznový džus, mořské řasy.

Vyřaďte co nejvíce chemie z vašeho života....prací a čistící prostředky, osobní hygiena, atd. Mějte na paměti, že přestože čisticí prostředky splňují požadavky výrobků bio, neznamená to, že neobsahují látky, které nenarušují funkci hormonálního systému.

Více informací jak podpořit a zharmonizovat ženský hormonální systém naleznete v e-booku  Jak zharmonizovat ženský hormonální systém

©Taunia Atiriamin                                                                                               www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.