Jedinečné ženské síly Máří Magdalény

21.05.2020

Máří Magdaléna je posvátná kněžka, která během svého života na Zemi vytvořila hluboce léčivé ženské prostory a modality a pokračuje v silné podpoře vzestupu Bohyně skrze prostorové dimenze.

Milovaná Máří Magdaléna k vám v tomto čase promlouvá. Přeje si vyslat silný sloupec výživného božského ženského světla, ze svého srdce do srdcí vašich. Pokud čtete tyto řádky, potřebujete vědět, že jste měli minulé životy s Máří samotnou a pracovali jste s její ženskou moudrostí. Sdílíte důležité spojení s tímto vzorem silného ženského ducha a síly. Muži nebo ženy, znáte ji, pracovali jste s ní nebo kolem ní a znali její učení, které jste měli uloženo hluboko ve svých kostech. Mnoho z jejích posvátných praktik a vzorů léčení jsou pohřbeny hluboko ve vaší DNA.

Vštípila do vás hlubokou úctu k ženské vibraci jako hlavní tvůrkyni života. Učila vás, jak položit své ruce na těla a osobní energetická pole tak, aby skrze ně mohly proudit světelné kódy a tím aktivovat vnitřní spirituální sílu každého jedince, který k vám přijde.

Ukázala důležitost úcty k ženské sexuální životní síle a jak je tento velkolepý energetický zdroj spojen s každým matrixem, každou mřížkou, každým energetickým vírem, každou spirálou Světla a Božského Vědění, který mohl kdy existovat v celém Vesmíru.

Autor: Sophie Bashford                                                                                 www.sophiebashford.com                                                                      

Překlad: Martina Christová / Taunia​                                                                          www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.