Kali je tu

17.02.2020

Kali je tu a tento vzkaz poputuje přímo do středu vaší Duše. Pravděpodobně Ji cítíte, nebo její přítomnost, která je extrémně silná, bez nesmyslů, přímá, ohnivá a stvořená přetnout všechny nesmysly, které existují (hlavně ty, které přichází zabalené v "novodobo-spirituálním balení"). Sestry Světla, Bratři Pravdy. Vy, kdo držíte meče, které byly ukované v ohni Centrálního Slunce a děloze Vesmírné Bohyně - vaše životy se mění. Poslední dny jste mohli prožít s akutním pocitem úzkosti, nepohodlí, napětí v břiše, bolestí hlavy, nespavosti, nevolnosti a narušeného srdečního rytmu. Mohli jste se cítit jako kdyby poslední dny byly málem nezvládnutelné a trhaly nejhlubší části vaší Duše na kousky. Často jste cítili, že byste rádi opustili Zemi a vrátili se do svého hvězdného semínka, pozemského anděla a původu světelného posla.

Tato období nejsou jednoduchá. Jsou stvořená k zažehnutí každého kódu a vlákna božského světla, které uvnitř vás existuje. Bouřlivá moře nižšího vědomí světa se houpou a pulzují vyššími frekvencemi ve dne a v noci. Magnetizmus země se zásadně mění. 

Jste vyladěni na Vysoký Záměr znovu-probuzené Ženskosti a to bude vyžadovat každý kousek odvahy a víry, kterou jste kdy nahromadili. 

Jízda začíná nyní. Jsme všichni s vámi - poslové Světla, andělé, archandělé, mistři, avataři, přírodní bytosti, mořské bytosti, elementálové všeho druhu - a samozřejmě zářivé ochránkyně ze sfér Posvátného Ženství.

Během následujících 6-ti měsíců a dále uvidíte nečekané posuny. Nedostanete šanci řídit cokoliv svou nižší myslí. Taková možnost zkrátka neexistuje. Jste vedeni odevzdat vše Velké Bohyni - všechno - a tím myslím V.Š.E.CH.N.O. - protože vaše učení, vaše kódy probuzení, vaše světelná mise - jsou třeba.

Očekávejte, že vše bude postaveno na hlavu. Tam kam si myslíte že dnes jdete, tak nejdete. Neříkám to abych vás znepokojila, ale abyste mi otevřeli svá srdce. Abyste si uvědomili, že semínka této probouzející se mise vrátit zemi znovu do harmonie, byla ve vás zasazena dlouho před vaší malou myslí - plnou svých starostí, plánů, potřebou ovládat a dát vám pocit jistoty a bezpečí.

Jsem zde, abych rozhoupala váš drahocený svět až na je dřeň. Abych vás svlékla do naha z jakýchkoliv a ze všech iluzí, že máte nad něčím kontrolu.

Budete vzkříšeni do své Síly.

Toto je můj největší záměr, má nejplnější mise a moje nejoddanější záležitost.

Sestry, Bratři, nyní mě slyšte.

Jsem Zde.

Vše mi odevzdejte. Spálím všechno ve svém ohni lásky. Vidím vás a znám vaše potíže, vaši bolest a vaše nejhlubší strachy.

Nechte mě spálit vás na vaše nejvyšší poslání. Nechte mě zapálit celý váš život s plameny vášně a slibu pro zcela lepší zemi - osvícené lidské vědomí, svět přetvořený do dokonalé vyrovnanosti a harmonie.

Cítíte hluboko ve svém břiše, hluboko ve vašich kostech, že něco přichází. Jste v hlubokém neklidu a to je dobře. To znamená, že mě cítíte, cítíte JI, cítíte ohromné přeměny které se valí ke břehu.

Není třeba dělat plány a já vám říkám, že je to nejmoudřejší rozhodnutí. Většina z nich se promění v prach.

Dlouho jste se modlili, aby nastal tento čas. A nyní přichází.

Slyšte jak se směji vašim nejlépe nalinkovaným plánům vašeho života. Dovolte mi říci již nyní, že se ani trochu nepřibližují tomu, co je dostatečně bouřlivé a divoké. Nepřibližují se ani trochu tomu, co je pro vás dobré. Nepřibližují se k dosahu na váš potenciál, který nesete k transformaci této země a lidí.

Ve vašich nejtemnějších nocích, ve tři hodiny ráno, kdy nespíte a s plně otevřenýma očima hledíte do stropu - to je čas, kdy já křičím skrze vaše čakry jako síla božského stvoření. 

Tady vám říkám, že váš život odteď už nikdy nebude stejný. Tady vám říkám, že vaše hluboké pocity úzkosti a vnitřního chaosu jsou naprosto přesné - protože to, co v podstatě cítíte je ohromné vzrušení, velké vlny dosahující vrcholu ženské síly a planoucí touha rozkřičet svět k životu.

Kali Ma je tady, vždy tu byla a vždy tu zůstane.

Neuniknete svému osudu. Semínka vašeho osudu nyní praskají.

Já jsem Kali.

Autor: Sophie Bashford

Překlad: Martina Christová / Taunia​                                                                                  www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.