Křišťálová koule

16.09.2020

Čistá křišťálová koule přináší sílu, na kterou se musí člověk vyladit a vytrénovat k jejímu použití. Vždy byla symbolem okultismu, skryté moudrosti a předpovídání budoucnosti. Křišťálové koule jsou předměty autority, která může mít obrovský vliv v rozvoji psychických (nadpřirozených) schopností. Když zíráme do křišťálové koule, je možné podívat se do minulosti nebo se vyladit na budoucnost.  

To je důvodem, proč byly křišťálové koule používány jako nástroj pro předpovědi po tisíce let. Když jasnovidci a senzibilové používají křišťálové koule ke svým předpovědím, co ve své podstatě dělají je to, že vidí obraz aury člověka, která se odráží v kouli. Tím, že jsou schopni interpretovat tyto obrazy, je možné "vidět" a dozvědět se mnoho věcí o této osobě.

Čisté křišťálové koule jsou většinou drahé, ale investice se vyplatí, pokud jsou prakticky využívány. Přítomnost křišťálových koulí během krystalového léčení nebo při terapiích posilují vyladění léčitele na léčeného. Většina křišťálových koulí není naprosto čistá, obsahují spirálky, galaxie, mlhavé obláčky nebo dokonce duhu. Každá koule má svou vlastní osobnost a sdílí svou vlastní jedinečnost. Některé křišťálové koule jsou dokonale čisté a průzračné. Tyto jsou nejlepší k získání větší spirituální jasnosti a vhledu při meditacích. Držte křišťálovou kouli v dlaních obou rukou na úrovni srdce nebo třetího oka. Dívejte se do koule tři minuty a umožněte obrazu čistého bílého světla vstoupit do vědomí. Tohle opakujte po dobu třiceti minut se znovuzaměřeným zvědoměním vnější koule světla do niterního prožitku tohoto světla.

Křišťálové koule jsou nevyčíslitelně silné předměty a veškeré jejich použití by vždy mělo být uskutečněno vědomě a s nejlepšími záměry.

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová                                            www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz 

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.