Malachit- Chryzokol - kámen Celistvosti, Míru a Pohody

13.04.2024

Sňatek mezi malachitem a chryzokolem je velmi speciální sjednocení. Hluboká zemská zelená barva malachitu a nebeská modř chryzokolu se harmonicky spojují a vytváří jasnou harmonii a soulad modro-zeleného barevného spektra. V přítomnosti ženských energií chryzokolu zjemňuje malachit svou sílu, často až tak, že se stává průsvitným nebo neonovým. Chryzokol se také vzdá částí své přirozenosti a vůči malachitu se stává pasivním. Tím chryzokol získá potenciál navýšit své vibrace k manifestaci průhlednosti kvality drahokamu. Když se toto stane, navyšuje se léčivá síla tím, že světlo může kámen úplně prozářit. Prostřednictvím ustoupení jeden druhému a vzájemnému spojení se navyšují vibrace obou kamenů na takovou úroveň, která je zřídka kdy pro ně samotné dosažitelná. Sladěním svých talentů nabízí Malachit-Chryzokol jedinečnou službu pro osobní a planetární obnovu.

Tyto kameny symbolizují celistvost a často připomínají malé země – kde zemi a vodu představuje jejich zeleň a modř. Je extrémně prospěšné umístit je na velké křišťálové drúzy s vyslaným záměrem celosvětového míru. Tímto způsobem vytvořené energie křišťálu budou pokračovat v projekci mentálního obrazu míru ještě dlouho poté, co je tento mentální obraz vytvořen.

Pokud je malachit-chryzokol nošen nebo umístěn na postižené místo, poskytne svou mírumilovnou kvalitu a zdraví a předá zprávu celistvosti do těla. Buňky a tkáně vnímají a reagují na tyto jemné podněty a snaží se vyladit a dostat do souladu s tímto obrazem dokonalé harmonie. Pokud jsou tyto kameny umístěny na oblast třetího oka, mysl se stává klidnou a negativní myšlenkové vzorce jsou neutralizovány. Pokud umístíme jeden kámen na třetí oko a jeden na solar plexus, dojde k nastolení souladu mezi myslí a tělem. To vytvoří harmonický vztah, který umožňuje člověku komunikovat s větší jasností a soucitem.

Malachit je léčivá zeleň země a Chryzokol nekonečná modř letního nebe. Sloučením energií země a éteru může tento kámen sloužit k vyrovnání a integraci fyzična a spirituality a vytvořit pocit celistvosti, pohody a zdraví.

Nabídku Malachitu-Chryzokoly najdete v prodejní kategorii OSTATNÍ KAMENY A MINERÁLY

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.