Měsíční kámen

27.01.2020

Měsíční kámen pomáhá uklidňovat a vyrovnávat emoce. Pokud převažují emoční reakce, je těžké spojit se s vyššími sférami reality. Měsíční kámen vyrovnává, tiší a léčí, aby jedinec nežil a neidentifikoval se s emočními stavy. Mnoho starých emocí je uloženo ve sféře podvědomí. Měsíční kámen pracuje jako strážce brány právě této sféry. Duhový měsíční kámen pomáhá v přijetí celého spektra lidských emocí bez souzení, a tím pomáhá s vyjádřením lásky k sobě a druhým bez ohledu na to, co cítíme.  

Měsíční kámen je velmi užitečný pro ženy v době jejich menstruačního cyklu kdy pomáhá udržet hormonální a emoční rovnováhu. Fyzicky silně ovlivňuje ženský reproduktivní cyklus a tlumí onemocnění související s menstruačním cyklem. Je propojený s hypofýzou a harmonizuje hormonální systém, stabilizuje nerovnováhu tekutin v těle a vylaďuje na biorytmus.

Měsíční kámen také pomáhá trávicímu a reproduktivnímu systému vstřebávat živiny, eliminovat toxické látky a retenci vody. Zmírňuje degenerativní onemocnění kůže, vlasů, očí, jater a slinivky břišní. Je výborný pro PMS, početí, těhotenství, porod a kojení.

Pozor na umělé měsíční kameny. Při koupi se ujistěte, že se jedná o kámen pravý a ne o opalit.

Nabídku měsíčních kamenů můžete najít v kategorii Ostatní kameny a minerály

Autor článku a fotografie: Překlad: Martina Christová

www.mistrovskekrystaly.cz

Zdroj: Judy Hall, Katrina Raphael

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele, aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.