Negativně pozitivní myšlenková smyčka

30.01.2020

Negativní myšlenky mají nejškodlivější dopad na naše emoční, spirituální a fyzické bytí. Vytváří toxický život ve vyčerpávajícím kyselém prostředí. Ale opak je pravdou o pozitivních myšlenkách. Co se děje když se neustále pohybujeme sem a tam mezi pozitivním a negativním a nejsme schopni se z této smyčky vysvobodit? Pokud nezůstaneme v pozitivním rámci mysli, vytvoříme vnitřní (a vnější) prostřední, které nás dříve nebo později zničí. A protože žijeme ve světě založeném na polaritách- negativní versus pozitivní, nahoře versus dole, dobré versus špatné, souhlas versus nesouhlas, jsme odsouzeni podlehnout "přirozenosti netvora"?!

Naštěstí existuje cesta ven a cesta ven vždy vede přes srdce. Toto není jen hra se slovy nebo koncepty. Je to vědecky podložené prohlášení založené na faktech. Srdce je nejdůležitějším orgánem v těle nejen proto, že se v zárodku formuje dříve než mozek a nejen proto, že pumpuje životodárnou krev v našich tělech. Je to JEDINÝ ORGÁN, který má schopnost se přeměnit a žít za hranicemi polarizovaného světa ve kterém žijeme. Jeho zděděná vyšší přirozenost má kvality jednoty a celistvosti. Nikdy se nehádá, neprotestuje, nesouhlasí nebo netoleruje, protože v sobě NEMÁ JEDINÝ KOUSÍČEK ODSUZOVÁNÍ SEBE NEBO DRUHÝCH.

Jak je jednou srdce zpřístupněno, stává se otevřeným portálem našeho vyššího já a nejsilnější tvořivé síly ve vesmíru. Protože je ztělesněním nejvyšší formy vesmírné Lásky, obsahuje veškeré tvořivé řešení pro každý samostatný, společenský a globální problém, kterému dnes čelíme. Jak říká svatý Pavel v Korintu: "kde jsou proroctví, zmizí, kde jsou jazyky, budou utišeny, kde je vědění, pomine. Ale LÁSKA NIKDY NESELŽE."

Autor: Jesse Field Call

Překlad: Martina Christová                                                                    www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.