Nemám právo soudit, kam mě moje Duše umístí

02.05.2020

Nemám právo soudit, kam mě moje Duše umístí. Vždy existuje něco, co mohu předat v každé situaci, ve které se nacházím. Vždy existuje hlubší místo uvnitř mého srdce, kam jsem vyzývána vstoupit.

Pokud přestanu soudit své okolnosti jen na okamžik, jsem schopna vidět, co po mně žádá má Duše?

Pokud přestanu zhluboka dýchat a najdu prostor mezi svými dechy, je možné najít místo odevzdání se? Pokud požádám, abych viděla svou situaci očima své Duše, co nyní uvidím?

Vypadá to jinak?  

Pokud se podívám, zaposlouchám a navnímám na tyto okolnosti nebo událost, či záležitost s čistým přijetím a věděním, že je to pro mě a můj růst dokonalé, cítím dokonce letmý mír? 

Za tímto vším, mohu začít sama sobě odhalovat, jak tato situace otevírá mé srdce větším úrovním soucitu, štědrosti, houževnatosti, lásce? 

Pokud se situace zdá být v daný moment netolerovatelná, mohu stáhnout nějaké Světlo z mé moudré Duše a vnímat ji jako dar?

Co právě nyní dostávám Darem?

Vstupte hluboko a zeptejte se svého srdce.

Vaše srdce má pro vás odpověď.

Pokud to, co se nyní děje je pro vás darem, cítíte to?

Božské dary velmi často nepřichází v balení, ve kterém je očekáváme. Přichází zabaleny ve výzvách, překážkách, vnímaných prohrách a rozprostřené až za hranice toho, co dobře známe.

Přichází jakoby byly přinášeny způsobem, který nevypadá velmi dobře a osvíceně.

Přichází tak, jakoby vše bylo obráceno naruby a vzhůru nohama.

Nejhlubší dary Duše vychází z pohledu mnohem hlubšího než je materiální sféra, z pohledu do sféry ryzího otevřeného srdce, citlivého pohledu prožívajícího bolest a extázi druhého, pohodlí jemné ruky, sdílení pravd, dokonale jednoduchých věcí života, přirozených a krásných věcí - věcí, které jsou nám všem dostupné po většinu času.

Kam vás vaše Duše nyní umístila, je pro vás dokonalé. Toto je božská pravda a je bezpečné ji přijmout.

Je bezpečné cítit v Životě mír, který se vám v tento moment nabízí. Je bezpečné mít pocit, že nevíte. Je bezpečné cítit, že jste nejistí. Je bezpečné cítit, že jste ztraceni.

Můžete cítit vnitřní mír na všech úrovních Bytí. Život proudí k vám a skrze vás. Dovolte Božství ukázat vám, jak vám tento okamžik a stav Bytí slouží.

Nyní přestaňte hlídat sami sebe od Pravdy Hlasu Vaší Duše. 

Autor: Sophie Bashford​                                                                                  www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Christová                                                                        www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.