Po spirále...

07.03.2020

V momentech největšího zoufalství, smutku, bezmoci a zlomeného srdce často začínáte pochybovat, zda se situace ještě někdy změní, zda ještě někdy dokážete prožívat štěstí, radost, vášeň ze života a zda ještě někdy dokážete plně milovat.

Ze své lidské perspektivy po většinu času zapomínáme, že ve vesmíru nic nestagnuje, vše je v pohybu a vše se pohybuje po spirále - ne lineárně po přímce. A tak jak se po této spirále dá sestupovat, dá se po ní také stoupat vzhůru. S každým přehoupnutím se do vyššího stupně spirály zažíváte jinou úroveň prožitku - přichází vyšší a intenzivnější prožívání štěstí, radosti ze života a vyšší - čistší schopnost cítit a milovat.

Vše čeho je třeba je víra, že ta síla která vás poslala "na dno" vás dokáže vynést také "vzhůru". Je třeba rozhodnutí uvěřit v nevyzpytatelné vesmírné obraty, které dalece přesahují lidskou logickou mysl. A tak vám připomínám......

Nastal čas.

Máte vše co potřebujete.

Dostává se vám podpory za hranice vašich představ.

Vše je připraveno pro váš vzestup.

Čeká se jen a pouze na vaše rozhodnutí.

V momentě kdy tak učiníte, začnou se objevovat odpovědi, informace, správní lidé, okolnosti - začnou se dít zázraky.

V každém vyšším stupni spirály sílíte a přicházíte k hlubšímu pochopení. Jste schopni pojmout více štěstí, radosti a více lásky - jste schopni intenzivnějších prožitků. Kousek po kousku začnete vidět krásu tam, kde jste ji dříve neviděli, začnou vás zaplavovat vlny štěstí a naplnění v oblastech, kde byste je neočekávali. Veškeré všední nepodstatné maličkosti se začnou měnit ve vzácné prožitky. Každý den bude dobrodružným a vzrušujícím zážitkem.

Nečekejte a udělejte své rozhodnutí.

©Martina Christová / září 2016                                                                  www.slunecnabrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.