Použití krystalů a léčivých kamenů

28.01.2020

POUŽITÍ KRYSTALŮ A LÉČIVÝCH KAMENŮ

V minulosti používaly civilizace sílu krystalů a kamenů k mnoha účelům. Nejstarší legendy o kouzlech krystalů nás vedou na pradávný kontinent Atlantidy. Obyvatelé této vyspělé civilizace používaly krystaly ke stahování a využívání vesmírné síly. Tato legendární civilizace vyspělých vědců využívala krystaly jako majáky světla, které sloužily jako telepatický komunikátor s jejich vesmírnými předky. Sílu krystalů využívali Atlanťané také pro mnohé fyzické a praktické účely. Věří se, že jedním z důvodů proč byl tento kontinent zničen byl ten, že posvátné znalosti týkající se krystalů byly zneužity a tato ohromná síla použita v egocentrických záměrech.

Ti, kteří přežili Atlantis začali znovu a pokračovali s šířením znalostí o krystalech v Egyptě, Jižní Americe a Tibetu. Podle velkých chrámů v Atlantidě postavili pyramidy využívajíce krystalické teorie a vzorce. Perfektní geometrie pyramid kopíruje zákony fyziky krystalů a díky tomu stahují vysoké frekvence vesmírné energie na planetu. Věří se, že Velká Pyramida v Egyptě měla původně na svém vrcholu ohromný krystal, který pomáhal uzemňovat a využívat tuto vesmírnou sílu.

Mayští američtí indiáni používali krystaly k určování diagnóz stejně tak jako k léčení nemocí. Stařešinové amerických indiánů používali velké čisté krystaly křišťálu při speciálních ceremoniích jako "vidoucí krystaly", ve kterých mohly být viděny obrazy budoucích nebo dávných událostí.

Různé kultury a lidé využívali sílu krystalů a kamenů po dobu, co lidstvo obydluje zemi. Byly použity na nespočet způsobů a účelů. S dnešním rapidním technologickým rozvojem jsou krystaly používány k přenosu a zesílení energií mnoha různými způsoby. Oba rubínové krystaly - přírodně formované i člověkem vytvořené - se používají v laserech k mikroskopickým operacím. Každý rok se vytěží a rozbije tisíce kilo křišťálu pro technologické účely. Krystaly křišťálu se používají v zařízení ultrazvuku, v hodinkách a jako paměťové čipy v počítačích. Křišťály se používají jako oscilátory ke kontrole radiových frekvencí v elektronickém zařízení, jako kondenzátory ke změně energetické kapacity v obvodech - jako převodníky k přenosu energie z jednoho systému do druhého a jako kondenzátory, které uchovávají energii.

Na více ezoterické úrovni mohou být krystaly a kameny použity při meditacích k rozvoji intuice a učení se z "vyšších smyslů". Krystaly nebo kameny mohou být během spánku umístěny pod polštář k zesílení inspirace, intuice a prorockých snů. V léčebných praktikách mohou být použity ke stabilizaci kolísavých emocí, utišení rozbouřené mysli a pomoci při tělesných disharmoniích. Při porodu mohou být drženy v ruce k posílení, využity při slavnostních rituálech nebo uloženy kolem rostlin, zvířat a dětí které potřebují harmonizaci nebo léčení.

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová

www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz

Nabídku krystalů křišťálu s možností objednávky najdete zde:

https://www.mistrovskekrystaly.cz/kristal/ 

a nabídku drahých kamenů z Vysočiny najdete zde: 

https://www.drahekamenyonline.cz/kristal/ 

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.