Proč potřebujete vědět o energetickém portálu Lví Brány

02.08.2020

Začněte se připravovat na hluboké posvátné otevření Hvězdného Portálu Lví Brány 8.8. Tato spirituální brána se otevírá 25.července, vrcholí 8.srpna a zavírá se 12.srpna.

Lví Brána je důležitým "harmonickým vyrovnáním", které aktivuje světelné kódy a přenosy navržené ke stimulaci energie uvnitř vás. Během tohoto období se slunce nachází v astrologickém znamením Lva. Během této energetické brány se znamení zvěrokruhu Lva shoduje s astrologickým vyrovnáním Slunce. 

Před mnoha lety, dříve, než jsem věděla, co je Lví Brána, jsem těsně předtím, než se portál otevřel nemohla spát. Byla jsem vedena pobývat nějakou dobu v Glastonbury. Jedné noci začátkem srpna jsem byla velmi neklidná a jak jsem nespala, vyjevila se mi tvář Posvátného Lva. Ani na chvíli jsem neusnula a Lev zůstal se mnou, řvoucí před mým Třetím Okem.

Následujícího dne jsem se procházela ospalá po High Street v Glastonbury. Moje tělo se najednou otočilo a vstoupilo do obchodu. Byla jsem "zatlačena" na konec místnosti a ocitla jsem se před krásnou výstavkou Pradávného Egypta a velké barevné malby se lví tváří.

Duch promluvil. Lví Brána se hlásí. Více jak měsíc jsem řádně nespala (sotva 2-3 hodiny). Bylo to intenzivní. Každou noc jsem měla vize, mé tělo bylo vnášeno do hvězdného nebe a vylaďováno na konstelace, galaktické vlny Světla, pyramidy, zlaté brány a má Merkaba (kočár Vzestupu) na hvězdnou strukturu.

Portál Lví Brány aktivuje extrémně silnou posvátnou geometrii a propojuje vás s vaším pradávným spojením na Egypt a Sirius. Ještě se nenacházíme v navýšeném období této aktivace, ale energie vás již na tuto událost připravují.

Věnujte pozornost svým vnitřním vjemům: co vaše tělo, emoce a duch potřebují v této intenzivní době znovusladění?

Veškeré toto vedení připravuje vaši energii k těmto aktualizacím a nadcházející cestě.

Pokud máte pocit, že máte někomu zavolat a meditovat s nimi, udělejte to. Mnoho z vás je před touto bránou spojováno s druhými Dušemi, které potřebují ukotvit nové vibrace a se kterými sdílíte zásadní inkarnace v Egyptě.

Nové Vlny Světla Vzestupné Brány a HVĚZDNÉHO PORTÁLU LVÍ BRÁNY se připravují vás dotknout.

Pokud jsou vaše emoce silné a máte pocit, že s vámi vlny pohazují bez přestání, udělejte si ČAS NASLOUCHAT těmto pocitům a dovolte jim plně vstoupit do vašeho vědomí.

Nepotlačujte je a nerozptylujte svou pozornost. V tomto intenzivním období musí energie vystoupit a UPŘÍMNOST je nezbytná - k sobě a druhým.

Autor: Sophie Bashford​

Překlad: Martina Christová​                                                                            www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.