Rodina Duše

31.01.2024

Členové vaší rodiny Duše se na vaší cestě objeví nejvíce nečekanými způsoby.

Vaše energetická pole se v neviditelných sférách přitahují a když je vaše Duše povolá, objeví se ve vašem životě, aby vás podpořili.

Setkání s těmito členy rodiny Duše je doprovázeno pocitem velkého emočního bezpečí a vzájemným porozuměním.

"Dostanou vás" intuitivním rozpoznáním toho, kdo jste, a to může být velmi povzbudivé a utvrzující. Může vás to podpořit a posílit v pokračování na své cestě.

Zpětné vzpomínky na kouzelné okamžiky, kdy klíčové osoby z vaší rodiny Duše vstoupily do vašeho života mohou být celkem posvátně inspirující.

Často se tak děje, když jste na křižovatce, když něco mění svou podobu nebo dokonce když se něco rozpadá.

Nebo, když se nacházíte na prahu hlubšího vstupu do poslání vaší duše a potřebujete podporu pro značné léčení a růst.

Rodina Duše může mít mnoho podob – učitelé, obchodní spojení, přátelé, partneři, léčivé kruhy nebo skupiny podpory. Vaši příbuzní mohou být také členy vaší rodiny Duše, ale ne vždy tomu tak je. Rodina Duše bude mít mandát pozvednout vás a často vystoupí ze své vlastní cesty, aby vám pomohli dosáhnout vaší spirituální mise.

Když se vaše rodina Duše objeví ve stěžejných okamžicích vaší cesty, často je přítomen pocit zásahu vyšší moci a osudu. Je to nevysvětlitelné, záhadné a součástí velkého rozprostření tapisérie vesmíru.

Někdy, když se vaše vibrace opět spojí, dojde k energetické kolizi, která může spustit výjimečné léčení a kreativní posuny, a to pouhým bytím ve společné přítomnosti jeden druhého.

Rodina Duše s vámi zůstává navždy, přestože se někteří její členové objeví ve vašem životě jen na chvilku, ale zanechají trvající dopad na váš růst a osobní probuzení.

Kdo se objevil ve VAŠEM životě v dokonalém načasování, koho jste instinktivně rozpoznali jako svou rodinu Duše?

Mé srdce se otevře doširoka pokaždé, když si vzpomenu na tu svou.

A vězte, že na vaší cestě vás čeká mnohem více nečekaných osudových znovu-setkání se členy rodiny vaší duše.

Přijdou ve správný okamžik, a ne vždy máme vědět, kdy se tak stane a jak. 

Autor článku: Sophie Bashford                                                                                                              Překlad: Martina Christová                                                                                        www.slunecnabrana.cz                                                                                                www.mistrovskekrystaly.cz