Síly osudu

23.05.2020

Síly osudu na vás tlačí. Nastal čas přehodnotit co znamená transformace. Když povoláte vyšší síly božské moci na podporu vaší cesty, vytváříte bezúnikový závazek.

Odevzdáváte se vaší vnitřní bytosti a všem možnostem, ve kterých váš strach sabotuje růst.

Dovolujete sami sobě být dotčeni a prostoupeni skrytými energiemi, které nesou vibrace,  které s vámi zatočí ve vašem zdrojovém jádru. 

Souhlasíte, dokonce nevědomě, že se stanete vším a čímkoliv co od vás Vesmír vyžaduje pro doručení vaší nejvyšší životní mise - váš přínos pro lidstvo, zemi a vesmír se skrze vás začíná manifestovat.

Když na vás zatlačí síly osudu, kdy jste se ochotně modlili pro kousek životního smyslu, služby a vyššího záměru, můžete zjistit, že věci přestaly vypadat tak, jak jste si mysleli, že by vypadat měly.

Musíte být zavedeni daleko od předvídatelných a pohodlných míst, přestože vám tato místa doposud sloužila. život má své způsoby, jak zamýchat starými vzorci a jak se dostat ke kořenům toho, co má být přetvořeno.

Vaše mysl přilne k tomu, co nejlépe zná. Vaše strachy se přemění do přesvědčivého hlasu, který vám řekne, že změna je nebezpečná, že nejlepší je zůstat s tím, co je nám dobře známo, vyzkoušeno, testováno, na pohodlně obnošené cestě pohodlí.

Někdy se vaše strachy dokonce maskují jako spirituální vedení - nesprávný směr vašeho vyššího nebo intuitivního hlasu nebo Božského Zdroje, který ospravedlňuje vaši hrůzu z pohybu vpřed, vzhůru, do nového teritoria, z risku prohry nebo zesměšnění býti "viděn" jako hluboký muž nebo žena kterými jste, z vaší síly jako posvátného nástroje Světla.

V tomto okamžiku na vás tlačí síly vašeho Vyššího Osudu.

Tyto Všeho Znalé Síly pracují záhadně na propojení vašich nejhlubších řek vaší spirituální síly.

Stojí za to vědět, že jste přiváděni ven z úkrytu.

Jako vyslanci Posvátného Ženství ponesete buněčnou paměť kritiky a trestu, protože je to právě toto vědomí, které bylo na naší planetě hluboce vyvraceno.

Můžete mít pocit, že dovolit si růst a v nadcházejících měsících se rozvíjet, je životně zastrašující rozsudek.

Bez pochyby to ve vás vyvolá pradávné strachy ztráty a pocity nebezpečí.

Kdyby to nebylo pro nejvyšší absolutní rozvoj vás a planety, nedělo by se to.

Také za to jste se modlili.

Vaše mysl a strachy vám řeknou, že změna kterou hledáte takhle nevypadá. Že je bezpečnější zůstat ve stagnaci, přestože to má nálepku jako "spirituální".

Nyní už není bezpečnější držet se starých vzorců. Být zavedeni daleko za hranice které jste si kdy mysleli že máte, je pro vás mnohem bezpečnější, produktivnější, léčivější, více transformující, více radikálně otevírající a více Lásku demonstrující.

Toto je doba velkého posunu a vy jste ti, kterých je nejvíce třeba k rozsvícení světa.

Pokud zůstanete skryti a v "bezpečí", všichni prohrajeme včetně mnoha dalších duší, které se modlily za vaši přítomnost.

Jste ve spojení se všemocnou božskou moudrostí a tato síla vás podporuje, vede, drží a chrání. Také ví, jaké výjimečné práce jste schopni.

Síly Osudu na vás tlačí. Stále se připravujte na to, co nejméně očekáváte.

Autor: Sophie Bashford​                                                                                  www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Christová                                                                    www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.