Spirituální vedení zná správnou cestu

27.02.2023

Naslouchání a jednání na základě intuitivního vedení znamená přesahovat svůj pohled toho, co se děje na úrovni 3D.

Spirituální vedení, které je poskytováno skrze Vyšší Dimenze se může zdát shodné s tím, co se děje v "opravdovém světě".

Když si zvolíte vyladit se na vaše intuitivní duševní smysly, začnete přijímat vedení od svého Ducha, které pramení k přivedení vás do Nejvyšších záměrů. Tyto vnitřní zprávy se velmi liší v tom, jak se manifestují. Někdy se jedná o silný emoční tah, někdy uslyšíte hlas ve svých uších nebo vám bude předán prostřednictvím rozhovoru druhých, jindy budete mít jasnovidnou vizi a někdy spontánní nápad, který přijde "odnikud". 

Zprávy vás vždy naplní láskyplným pocitem a často v sobě nesou navýšenou energii, která znázorňuje jejich Božskou Podstatu. Často zjistíte, že se intuitivní komunikace opakuje tak dlouho, dokud neuděláte akci nebo řádně energii nevstřebáte. 

Důležitá věc, kterou si musíte uvědomit když následujete svůj vnitřní posvátný hlas a vaše Průvodce Duše kteří vás obklopují je ta, že velmi často toto vedení bere v potaz události a odhalení, které nemůžete momentálně ve 3D realitě vidět.

Běžným příkladem je opakované obdržení zprávy, že máte někomu zavolat. Vy nevěnujete tomuto podnětu pozornost, protože jste tuto osobu nedávno viděli a ona vás ujistila, že vše je v pořádku – a nebo jste spolu dlouho nemluvili a vy se z nějakého důvodu rozpakujete této osobě zavolat nebo napsat. Ale stále vás provází vnitřní vedení k tomu, abyste tuto osobu kontaktovali.

Tak zavoláte a zjistíte, že vám ta osoba opravdu neřekla vše, co se v jejím životě odehrává, když jste se naposledy potkali. A ona si opravdu velmi, velmi naléhavě potřebuje s vámi promluvit a otevřít se vám. A nebo se ten člověk se kterým jste nebyli tak dlouho v kontaktu cítí extrémně osamocen a ztracen a láska kterou mu vyjádříte prostřednictvím telefonátu mu v ten moment přinese životně důležité spojení.

Vždy pamatujte, že Duch ví o všem, co se děje ve všech dimenzích času a prostoru. Také ví, jaké kroky musíte učinit, aby se rozvinulo vaše Nejvyšší Poslání, aby bylo podpořeno vaše nejhlubší srdeční spojení, a aby se uskutečnilo největší vyjádření lásky a došlo tak k léčení.

Logický rámec a vnější výjev situací velmi často ukrývá pravdu toho, co se tvoří hluboko pod povrchem. Nemůžete vždy vědět co se pro vás skrývá za zatáčkou, co vás čeká za rohem, a co je v procesu příprav, aby se manifestovalo.

Nejvyšší Výsledky a Řešení se připravují ve Spirituální Pravdě, ve Vibraci a Esenci Duše dlouho předtím, než se manifestují do fyzické úrovně. Na tyto programy posvátné vibrace se naladíte tehdy, když dovolíte vašim Vyšším Smyslům promlouvat a vést vás milující a léčivou cestou.

Autor článku : Sophie Bashford                                                                                        www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Christová / Taunia                      www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz                                                                          

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.