Svobodná volba

08.06.2020

Svobodná volba je krásná věc. Můžete si vybrat, co je pro váš život nejlepší. A to je všeobecně to, co vás činí šťastnými.

Ale svobodná volba může také způsobit neštěstí, protože činíte rozhodnutí z místa své nižší přirozenosti.

Takže, jak zjistíte co je nejlepší pro vaše nejvyšší dobro a nekonečné štěstí?

Budete se učit naslouchat Duchu a tomu malému klidnému hlasu uvnitř. PROTOŽE JEN TEHDY, KDY JE VAŠE SVOBODNÁ VOLBA V SOULADU S VYŠŠÍM ZDROJEM - BOHEM, JEN TEHDY BUDE LÁSKA A MOUDROST DOPROVÁZET VAŠE VOLBY A PŘIVEDE VÁS NA SPRÁVNOU CESTU.

Znamená to, že když si zvolíte, co vám nejlépe slouží, že se to automaticky stane?

Odpověď zní definitivně ne. Vše dobré bude vždy prověřováno a testováno, aby bylo vidět, zda to ustojí tlak. Objeví se "negativci" a zkusí vyhrabat semínka, která byla zaseta ve vaší duši, doufajíce, že vás mohou odradit. Dokonce vaši nejbližší mohou zpochybnit vaše volby. Ale to vás nemusí znepokojovat, pokud vidíte, o co se jedná. Ta výzva je zkouška vytvořená k posílení vašeho rozhodnutí, ne k jeho oslabení. 

A v tomto místě přichází svobodná vůle. Když se objeví zkouška, můžete to vzdát. Nebo můžete bděle strážit své srdce a děkovat tomuto tlaku a vzdoru, že vás činí více rozhodnými a pevnými probojovat se překážkami.

TA BITVA BUDE VŽDY STÁT ZA TO, POKUD VÍTE, ŽE CO SE NACHÁZÍ VE VAŠÍ DUŠI JE SEMÍNKEM K PROJEVENÍ VAŠEHO ÚČELU A NEKONEČNÉHO ŠTĚSTÍ.

Autor: Daniel Nielsen

Překlad: Martina Christová                                                                      www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.