Udělejte to pro svou Duši a pro Duši světa

26.03.2023

Cokoliv děláte, dělejte to z vnitřního impulzu sdílet svou Duši s druhými.

Nedělejte to kvůli penězům. Zpočátku když nabídnete Dary své Duše, nemusíte za to obdržet mnoho nebo dokonce žádné peníze. Může dojít k výměně jinými způsoby. Nakonec když jste připraveni, budete zahrnuti hojností za to, že jste svou Duši nabídli světu.

Nedělejte to pro slávu. Nedělejte to kvůli pozornosti. Nedělejte to kvůli popularitě. Nedělejte to abyste vypadali nadřazeně a úspěšně. Nic z toho nedělejte proto, abyste se vzdálili ostatním.

Jsme tu, abychom se propojili – nebo raději, abychom si vzpomněli že jsme všichni ve svém jádru spojeni.

Jsme tu, abychom nabídli práci, která rozkřičí do světa kým opravdu jsme.

Jsme tu, abychom přivedli naše srdce jedno k druhému. Jsme tu, abychom se dívali jeden na druhého Očima Boha. Nejsme tu proto abychom odsuzovali, kritizovali, cítili se lepšími nebo horšími než druzí lidé.

Nedělejte nic z povinnosti nebo důvodu viny. To patří do nejnižších vibračních komponentů emoční frekvence a nevytvoří vám nejlepší realitu.

Pokud to, do čeho dáváte svou energii slouží štěstí a pohodlí druhých - ale vaše Duše nepulzuje posvátnou touhou, nenabízíte světu svůj Nejvyšší přínos.

Druzí lidé neví co v sobě máte na nejhlubší úrovni vědomí. Pokud žijete život, který jen vyplňuje očekávání druhých nebo vás udržuje v malosti ze strachu co by si řekli a mysleli druzí když budete růst, pak žijete život, který se neshoduje s vaší spirituální pravdou.

To vás nakonec poznamená.

Nedělejte práci o které vám vaše ego říká, že je to "jediná cesta" jak vydělat peníze, přežít, splnit si přání, dělat druhé šťastnými (na úkor štěstí svého), mít úspěch, získat přátele, být oblíbený a milovaný.

Vaše ego má velmi omezený pohled a nechce, abyste se posunuli přes emoční bloky k více rozšířenému životu.

Vaše Duše je tu, aby zažehla smysl. Vaše Duše je tu, aby vytvořila a zasadila Světlo. Vaše Duše je tu, aby se spojila s ostatními. Vaše Duše je tu, aby SLOUŽILA lidstvu, zemi a vesmíru.
Pokud začnete s těmito pravdami a pravdami které vám předá vaše Duše, vše ostatní se vytvoří samo.

Získáte úžasné stránky, úžasnou základnu klientů, úžasný příjem a váš úžasný životopis.

Ale nemusí se to stát tak, jak očekáváte. Připravte se na to, že vám Duch ukáže cestu do Velkoleposti vaší Duše. Nebude to přímá cesta – zavede vás hluboko do prohlubní vašich vnitřních záhad a to se bude někdy zdát jako neúspěch, prohra, chyba, chaos, rozpad, zmatek, zhroucení, pomalý postup nebo dokonce – že se nic neděje.

Žít své božství není bezchybné, není perfektní, hladké a ne vždy zářivé.

Žít své božství znamená pravdu, intimitu, spojení, vizi, odvahu, důvěru, ryzost, hloubku, ukázání se, padnutí na kolena, sepjetí rukou a říkání děkuji, dýchání, upřímnost, přijetí, milost, nesouzení, sbírání moudrosti svého srdce a rozpomenutí se na to, kdo jste.

S tímto všichni rezonujeme. Toto toužíme vidět, cítit, slyšet a vědět.

Všichni chceme být viděni pro to, kým jsme. Všichni chceme být slyšeni. Možnost jak toho pro sebe dosáhnout je odevzdat se v pokoře a ctnosti Vesmíru. Vesmír to uvidí, uslyší, ucítí a podpoří.
Potom se začnou odehrávat ryzí, šťavnaté a vzrušující věci a vy si uvědomíte, že váš život zde má mnohem větší účel než jen působit dojmem, že "máte všechno pod kontrolou".

Vesmír nezajímají dokonalé, bohaté nebo egocentrické záležitosti. Vesmír zajímá VAŠE DUŠE - co s ní děláte, jestli jí ignorujete nebo dokonce zneužíváte a jak moc ji používáte ke službě druhým a přispíváte k růstu Celku.

Autor článku : Sophie Bashford
www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Christová
www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.