Únor 2015

26.01.2020

V češtině nemáme termín pro dívání do Slunce jako pro metodu ve světě známou pod termínem sungazing. Tento měsíc jsem dostala vnější podnět a vznikl nápad české slovo vymyslet. Díky nápaditosti druhých jsme přišli s návrhem termínu Slunobraní. Slunobraní, je velmi podobné slovu vinobraní. Pod Sluncem zraje dobré víno. I my pod Sluncem zrajeme. Zrajeme duchovně.

Od minulého měsíce jsem přestávala spát. Stačilo mi spát cca 3-4 hodiny denně a usínala jsem až kolem páté nebo sedmé ráno. Některé noci jsem nepotřebovala spát vůbec. Psychicky jsem se cítila svěže, jen fyzicky jsem potřebovala ještě odpočívat a když jsem si alespoň na dvě nebo tři hodiny nelehla, bolely mě nohy a klouby. Také mě přepadla ostrá bolest kyčle, která trvala 24 hodin a pak jak rychle přišla, tak rychle odešla. Nyní opět potřebuji více spát. Spím třeba i 10 hodin. Cítím to jako vyrovnávání a přenastavení se na nové energie, které na Zemi přicházejí, což je pro fyzické tělo trošku náročnější záležitost. Velmi pomáhá 100% veganská raw strava.

3.2.2015 - 30 minut při západu Slunce

Slunce otevřelo téma "celistvost", jejíž podstatu jsem jsem začala prociťovat. Každopádně to bude mimo jiných tématem letošního roku a o krok vědomější prací co se kroků k celistvosti týče.

4.2.2015 - 20 minut slunobraní na Provodově

Dnes jsme vyrazily s Abby na Provodov pro vodu. Bylo oblačno a mně nenapadlo,že hodinu před západem Slunce se Slunce objeví a bude možné se do něho dívat. Někdy mám pocit,že se mnou šprýmuje,hvězda naše :))). Nevzala jsem si ani foťák,což mě moc mrzí,jelikož ten západ byl naprosto skvostný. A protože jsem se nacházela v kopcích a Slunce zapadalo za les,vylezla jsem na posed a užívala si západu ještě pěknou chvíli,než Slunce ten den zmizelo úplně. 

6.2.2014 - cca 25 minut při západu Slunce 

7.2.2015 - cca 35 minut slunobraní při západu Slunce

Na všech hodinkách mi odešla baterka. Cítila jsem to jako jasnou výzvu k tomu, již hodinky nepoužívat a dokonce jsem i dvakrát dívala do Slunce intuitivně. Pak jsem se ale rozhodla čas přece jen měřit pro druhé, aby získali představu jak dlouho je možné dívat se do Slunce a nebát se poškození očí.

12.2.2015 - 25 minut při západu Slunce

Dnes jsem psala lednový sluneční zápisník. Bylo od rána oblačno, ale jak jsem zápisník dopisovala a dávala ho na stránky, v plné své parádě vysvitlo Slunce. A právě tak akorát, kdy se do něho dalo pohodlně dívat.

13.2.2015  - 25 minut - při západu Slunce

Od rána jsme měli čisté nebe a Slunce svítilo co mohlo. I předpověď na další dny hlásí jasno a slunečno. Období podzimu a zimy bylo intenzivní co se práce na sobě týče. Nyní je to jako by Slunce spustilo své zlaté ruce na Zemi a pomalu nás vytahovalo z hlubin na hladinu.

První věc, která se nedala se vstupem do nového roku přehlédnout je rychlost manifestací. Slunce pomáhá udržet mysl čistou a pozitivní, což se v takových okamžicích náramně hodí

16.2.2015 - 30 minut při západu Slunce

17.2.2015 - 40 minut při západu Slunce

20.2.2015 - 35 minut při západu Slunce

Dnes jsem prováděla léčitelskou práci na paní, která mě o to požádala. Po období všemožných očist, kterými jsem během podzimu a zimy prošla mě tato práce úplně pohltila. Toto je to, co mě baví nejvíce. Je to stav, kdy se cítím šťastná a nevnímám tuto činnost jako práci. Miluji tu podporu Slunce, dávající této činnosti extra náboj.

Léčit nebo podporovat druhé může při slunobraní každý. Jedná se o to, že z pole možností vyberete tu, kterou si přejete, aby se manifestovala. Potom provádíte její vizualizaci, při které se dostanete do stavu, ve kterém se už vámi vybraná možnost děje. Intenzivně zapojíte své pocity a emoce do prožitku vybrané možnosti. Přitom hledíte do Slunce. Může se vám stát, že osobu kterou tímto pomáháte léčit ucítíte nebo uvidíte stát vedle sebe a propojíte se s její vyšší podstatou. Je velmi důležité, aby tato osoba o vašem léčení věděla, chtěla a věřila tomu, že se může vyléčit. Jinak vytváří "energetickou bariéru", díky které se možnosti léčení uzavírá.

©Taunia

www.slunecnabrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.