Vesmírný tanec

26.03.2020

Člověk s jistými schopnostmi nemusí být nezbytně člověkem vědomým. Vědomý člověk je člověk, který dokáže naslouchat Vesmíru a nechá se jím vést. Taková cesta vyžaduje odvahu, jelikož často vede jedince cestami, které ještě nikdo jiný neprošlapal a žádá ho o věci, které absolutně naší mysli, našemu okolí a společnosti nedávají smysl. Nezbývá nic jiného než víra, že nás Vesmír vede do naší největší síly, do místa pro nás určeného, do místa které si sami ve své omezené mysli nedokážeme ani vysnít, do místa které nám náleží a kde nás Vesmír potřebuje mít s těmi, se kterými máme být. Vesmír (Vyšší Já, Stvořitel, Bůh, Inteligence....) k nám neustále promlouvá - My sami k sobě promlouváme z vyšší perspektivy vědomí. Jemně, tichounkým hláskem vánku, nebo je s námi zatřeseno prostřednictvím emocí a slz, když je to nutné, abychom konečně naslouchali. 

A proto se připravte na to, že se velice dobře může stát, že vám vaše plány nebudou vůbec fungovat. Že se bude hroutit to, čemu jste věřili a co jste si mysleli, že je vaším posláním když se vám otevřely jisté schopnosti, do čeho jste dali velké úsilí a mnoho času. K vašemu opravdovému poslání se protančíte na hudbu vašeho srdce následováním nečekaných výzev a synchronicit, které vám Vesmír podél cesty naaranžuje. Zničí a zboří vaše jistoty, vaše pohodlné vztahy a postará se o to, abyste využili svůj vesmírný potenciál. A proto se musíme naučit důvěřovat a naslouchat Vesmíru - SOBĚ. To ale neznamená oddat se s nezájmem a zůstat nečinně stát. Znamená to, stát se bdělým a důvěřovat a s odhodláním přijmout svou sílu a využít svůj vlastní potenciál, následovat svou radost v malých každodenních věcech, s odvahou pustit staré a nefunkční, zatímco ve stejný moment nestojí naše omezená mysl v cestě událostem, které nás radostně přibližují do božského poslání naší duše. 

Je třeba naučit se naslouchat svým srdcem. 

Naslouchat, naslouchat, naslouchat....  

©Taunia

www.slunecnabrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.