Vzestup je proces

31.01.2020

Je třeba porozumět, že změny a symptomy vzestupu které zažíváme nejsou událostí jednoho dne nebo jednoho období. Je to postupný proces, ve kterém se naše nejen fyzická těla přenastavují. Krůček po krůčku. A bude to pokračovat, jelikož v "úrovních" do kterých směřujeme budeme mít úplně jiná těla. Proto i když se naše tělo momentálně očistí např. prostřednictvím chřipky a vysokých teplot, nemůžeme říci, že máme "hotovo". Přijdou další symptomy jako následek vyšších frekvencí, které přichází na naši planetu. VŠE CHODÍ VE VLNÁCH.

Čím více nasloucháme a pozorujeme své tělo, dokážeme vycítit, co přichází. Tento měsíc jsem se nadměrně potila, což je u mě neobvyklé. Tělo se také velmi odhleňovalo. Neměla jsem pochyb, že mé fyzické tělo velmi dobře ví, na co se chystá. Aby bylo schopné přijmou vibrační frekvence které na planetu v tyto dny přichází, zbavilo se toxických látek, jelikož toxiny velmi narušují "energetickou komunikaci" a dokáží doslova vytvořit bariéru, která znesnadňuje integraci těchto nových energií. Další symptomy, které jsem prožívala byly:

- velmi omezený příjem potravy

- žaludek nebyl schopen zpracovat syrovou stravu - ovoce a zeleninu a přijímat vodu /jen čaj, převážně zelený/

-změna menstruačního cyklu - ženský měsíční cyklus se přelaďuje na cyklus nový. Opět - je to zase proces. U každého to má jiný průběh. Některé ženy mají menstruaci 2x do měsíce, jiným se cyklus krátí z 28 dnů na 25 nebo 23-denní. Často se dostaví i symptomy disharmonické funkce hormonálního systému /jako např. akné, migrény, trávicí potíže/, který reaguje přímo na energetické změny, které přímo ovlivňují hladiny hormonů. Hormonální systém řídí naprosto veškeré funkce v těle a je jedním ze systémů, skrze který se dějí změny ve fyzickém těle způsobené novými vysokovibračními energiemi. Pokud nemáte závažné zdravotní projevy, není třeba hned panikařit. Svůj hormonální systém a proces vzestupu ve fyzickém těle můžete podpořit tím, že více porozumíte tomu, jak váš hormonální systém funguje a podpořit jeho funkci úpravou stravy a životního stylu.

- nadměrná únava

- nespavost nebo naopak potřeba spát až 10 hodin

- emoční očista

Chtěla bych podotknout, že se nacházíme v procesu, na který NENÍ NÁVOD. Učíme se "za chodu". Nikdo vám neřekne jak se budou věci odvíjet. Můžeme jen sdílet vlastní zážitky, vjemy, vhledy a pochopení, které jsme prožili. Přestože toto je proces, kterým jsme v minulosti již prošli a začínáme se "rozpomínat", je ve své podstatě opět jedinečný a týká se naprosto nás všech. Proto si tuto cestu velmi usnadníme vzájemným pochopením,podporou a sdílením.

©Martina Christová / Taunia

www.slunecnabrana.cz , www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem sdílet v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.