Zákon kmene

22.12.2020

Souhlasím s Danielem Landou v tom, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci. A zoufalých lidí v našem státě a po celém světě přibývá. Jsou obory, které jsou systematicky pod zástěrkou covidu likvidovány a lidé z těchto oborů a oblastí činnosti vystavováni narůstajícímu tlaku. Pak jsou ale lidé, kterých se tato situace až tak moc nedotýká. Nicméně, stávající stav je extrémně závažný v tom, že lidi rozděluje. Záměrně ! A to je velmi, velmi nebezpečné a mám pocit, že Landa s Ledeckým a dalšími, si závažnost situace velmi dobře uvědomují. Je třeba poukázat na to, že zbraně jsou dnes velmi snadno dostupné a opět připomínám....zoufalí lidé pod narůstajícím tlakem dělají zoufalé věci. Lidstvo nyní potřebuje muže ve své síle. A síla muže se nachází v jeho srdci. Muži, kteří jednají z úrovně srdce a bez fyzického boje hledají konstruktivní řešení ve vzniklých situacích, mohou změnit tento stav, ve kterém se společnost nachází. Nikdo jiný ne.

Kamarádka podnikající samoživitelka s hypotékou na byt a nájmem nebytových prostor k podnikání, které je jí již několik měsíců znemožňováno, obdržela telefonát z Finančního úřadu, kde jí paní upozornila na to, že má nárok na větší stupeň dotace, než o který zažádala. Vyzvala ji, svou žádost přehodnotit s tím, že jak tak učiní, okamžitě jí zbývající částku odešle.

Člověk, kterému se dobře daří nemůže být šťastný a spokojený, když ten druhý vedle něho trpí a je zoufalý. Jsme společenský druh a je zákonem každého kmene a každé "smečky" navzájem se podpořit, pomoci, pozvednout a udržet společenství zdravé. Jsme jeden na druhém závislí a jsme energeticky propojení, ať už si to chceme přiznat nebo ne. Co uděláme, nebo dovolíme, aby bylo děláno druhým, děláme sami sobě.

Buď se jako lidstvo necháme jeden od druhého rozdělit a budeme se střílet na ulici, nebo se začneme vědomě propojovat a hledat možná řešení, byť budou malinkatá, byť by to měl být jen upozorňující telefonát. Věřím, že prvním krokem je udělat v sobě vědomé rozhodnutí a přenastavit přístup k celé situaci a druhým. Prvním krokem je změnit výchozí bod - výchozí nastavení a vpustit tento konstruktivní záměr do kolektivního energetického pole lidstva.

©Martina Christová / Taunia                                                                                  www.slunecnabrana.czwww.mistrovskekrystaly.cz 

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.