Zatmění

25.04.2023

Zatmění přinášejí velké změny a také jsou spirituálními branami do vyšších vibrací.

Přibližování se k zatmění můžete pocítit velmi intenzivně. Božské frekvence začínají prostupovat do vašeho energetického pole, urychlovat vnitřní posuny a intuitivně vám ukazovat, co je připraveno k transformaci.

Pokud jste někde ze strachu ustrnuli, zatmění vždy - bez výjimky – přivede tuto záležitost k vaší pozornosti.

Pokud opravdu žádáte Vesmír o svůj vzestup abyste byli čistým vodičem božských sil života a stáli ve své největší síle, pak se připravte na to, že vám zatmění ukáže přesně to, co musíte hodit za hlavu a kde musíte mít odvahu nárokovat své volby. 

Zatmění nás mohou zneklidnit hlavně proto, že přináší pocity, které dávají smysl. Tady není čas na šlapání po vaječných skořápkách a vyhýbání se záležitostem, kterým je třeba se postavit čelem.

Pokud jste používali svou vzácnou energii na to, abyste se vyhnuli něčemu v této realitě - pravdě ohledně nějaké situace nebo vztahu, nebo jakékoliv oblasti vašeho života, která je skryta pod odmítnutím, potlačenými pocity, neupřímností nebo toxickými vzorci, zatmění vytrhne koberec z pod vašich chodidel a nastaví Božské Zrcadlo přímo před vaši tvář.

Zároveň, protože toto je zatmění v Novoluní, je to velmi plodná doba oznámit své záměry pro nové cesty a cokoliv co si pro sebe přejete.

Pokaždé kdy učiníte volbu, udáte záměr nebo oznámíte své plány, je důležité zahrnout následující prohlášení: "Odevzdávám své záměry Boží Vůli. Ať se toto, nebo lepší a vyšší manifestuje nejlepší cestou pro Celek.

Když řeknete "toto nebo lepší a vyšší", zajišťujete, že se v ničem neomezujete. Božství má více důmyslných, zázračných, hojných a rozšířených možností než vy. Proto odešlete všechny touhy Vyššímu Záměru vašeho Života.

Zatmění jsou hlubokými energetickými očišťovači. Také otevírají brány k manifestaci. Vaše tělo a emoce mohou být v tomto období extra-citlivé. Otevíráte se jemnějším a vyšším frekvencím Světla. Nejpravděpodobněji během tohoto období procházíte nějakou energetickou aktivací.

Naslouchejte s velkou péčí své intuici. Můžete zjistit, že se vaše spirituální schopnosti v energii zatmění zesilují.

Jsou vám ukázány vize a dojmy vaší nejvyšší přítomnosti a rozvíjející se cesty.

Kdokoliv a cokoliv přichází nečekaně v době zatmění do vašeho vědomí má pro vás hluboký význam.

V tomto intenzivním období vyšší dimenzionální komunikace věnujte pozornost všem zprávám od Ducha.

Autor článku : Sophie Bashford                                                                            www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Christová                                                                                       www.slunecnabrana.cz, www.mistrovsekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.