Žití vašeho opravdového účelu

19.06.2020

Cítím, že musíme strhnout mýty o tom, co znamená žít svůj účel, své poslání. Pro mě, žít mé opravdové poslání je volba, o které hluboko uvnitř vím, že je správná a navíc mě téměř každý den odvádí z místa pohodlí.

Žít svůj vlastní účel ode mě vyžadovalo více, než jsem si kdy mohla představit a dostávalo mě na kolena tolikrát, že to ani nespočítám. 

Mé srdce je rozlamováno každou barvou a stínem lásky a utrpení. Byla jsem zavedena do situací, ve kterých jsem jednoduše neměla jinou (jasnou nebo zdravou) možnost než být naprosto a úplně zranitelná.

Přeji si rozpustit mýty o tom, co znamená žít náš účel -nebo žít s otevřeným srdcem - nebo jakkoli to chcete nazvat. 

Vidíme druhé z jisté vzdálenosti a máme tendence vytvářet si obrovské domněnky o jejich životech. Můžeme sledovat druhé, jak žijí svůj účel. Můžeme vidět, jak si druzí lidé žijí a plní své sny. Pokud je toto ten případ, potom musím říci, že tito lidé riskovali sami sebe. 

Hloubali hluboko, vynaložili mnoho odhodlání a práce a prožili mnoho, mnoho selhání a přivozených chyb. Nikdy nevíme, co je Achillovou patou těch, kteří žijí svůj plný potenciál - a nevíme, jaké strachy prožívali, aby překročili svá omezení, jak stísněně se cítili, aby otevřeli svou duši světu a zda někdy měli jistotu, jak se vše vyvine.

Musíme odstranit mýty v této oblasti, protože žití našeho účelu se uskutečňuje uvnitř - a potom z nás vytéká ven. Lidé, kteří žijí svůj účel neustále odstraňují vrstvy a vrstvy falešných konceptů a čelí denně svým strachům. Čistí svá plavidla, aby byli prutem božského světla. Žijí normální životy a jsou vděční za dar života v každém okamžiku, který si pamatují.

Jsou obyčejní, ale ví, že jsou tu aby se obrovsky rozvinuli do své plné expanze Sebe. Vím, že žiji svůj účel, protože neustále vytvářím příležitosti, ve kterých se bojím více a dále se otevřít. Neustále musím cvičit, pamatovat na naslouchání, dýchat zhluboka a připomínat si, že má práce je dělat to, co mám většinou největší strach udělat (a k tomu cítím vášeň z tvoření). Zbavme se společně mýtů o tom, co je žití našeho účelu.

Autor: Sophie Bashford​

Překlad: Martina Christová                                                                    www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.