Zpráva z Minerální Říše

31.01.2020

Drazí, toto je zpráva z říše minerálů. Z říše, kterou charakterizuje Moudrost. Velké Vědění a Moudrost leží ukryty v Minerální Říši. Tato říše je plně aktivně zapojena do probíhajícího procesu přeměny na planetě Zemi. Vězte, že každý krystal a kámen je vědomou bytostí přinášející svou moudrost a vědomí do vašich životů.

Bytostem Minerální Říše je velkou ctí, že vám mohou být nápomocny na vaší cestě. Věřte, že je pro ně velkou radostí být vám průvodcem, léčitelem a učitelem. Kameny a krystaly které vám pomáhají na vaší cestě se také rozvíjí - prochází spolu s vámi svým osobním a spirituálním růstem a procesem rozpomínání. Proto se vám může stát, že se krystal křišťálu ve vaší přítomnosti začne pročišťovat ze svého mléčného zabarvení do té největší jasnosti a čistoty a měnit svou vibraci. Nebo, že se barva kamene začne proměňovat či se stávat sytější a jasnější.

Další velkou radostí Minerální Říše je skutečnost, že se lidstvo vibračně posunulo na úroveň, kdy mu mohou být odhaleny a zpřístupněny další typy krystalů, které byly dlouho ukrývány a čekaly právě na tento okamžik. Jak se vědomí lidstva rozšiřuje dále za "frekvenci Atlantidy", přicházejí kromě jiných, také extrémně silné a mocné krystaly Lemurské, které již spatřují světlo nového úsvitu, jak se Země a život na ní vyvíjí kosmickou rychlostí a kráčí ke Světlu - do souladu s čistou Božskou Podstatou.

Přijměte srdečně své přátele z Minerální Říše. Každý kamínek nebo krystal který se ocitne ve vašem životě přichází se speciálním posláním určeným právě vám. Moudrost kterou obsahuje vám bude odhalena ve správný čas a na správném místě.

Jsme tu. Jsme s vámi.

©Taunia                                                                                                             www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.