Komunikace se sluncem

16.07.2020

Komunikace se sluncem probíhá prostřednictvím andělů, o které Savoy tvrdil, že je "jazykem symbolů - energie a vzorců vlnového pole s Faktorem Inteligence, které mohou mít dopad na spirituální vědomí člověka a tím dochází k uvědomění." Existují techniky, které usnadňují komunikaci se sluncem, když se do něho díváme. Když se díváme do slunce, slunce přenáší informace skrze naše oči, včetně třetího oka neboli žlázového seskupení šišinky (epifýzy). Když se podíváte na šišinku pod mikroskopem uvidíte, že je pokryta neobvyklými krystalickými strukturami, které efektivně vytváří anténu citlivou na elektromagnetický podnět. Takže když se díváme do slunce, stáváme se lidským rádiem, které přijímá signál ze slunce.

Pokud je šišinka anténou, co je baterií? Omraam řekl: "solar plexus je ve spojení s celým kosmem a slouží jako médium, skrze které člověk s vesmírem komunikuje." Takže solar plexus je solární baterií, která umocňuje naši komunikaci. Proto také je přijímací schopnost šišinky(epifýzy) zesílena, když je solar plexus nabitý a toho docílíme díváním se do slunce v pozici Y, kdy stojíme s chodidly u sebe a rozpaženými pažemi. Tato Y pozice byla vyučována pradávnými Řeky ke stahování slunečního éterického záření.

Plutarch napsal, že naše éterické tělo toto záření absorbuje. Tento postoj známe od oceňovatelů slunce po celém světě - Indů, Amerických indiánů, pradávných Egypťanů, středověkých mnichů, Rusů, Inků,...  Dokonce v prehistorických petroglyfech jsou zobrazeny postavy stojící v pozici Y tváří ke slunci. Pouze sluneční jogíni dokáží stát v této pozici jakkoliv dlouho. Alternativní pozicí, která je stejně tak účinná, je pozice s pokrčenými pažemi v lokti a pozvednutým předloktím a dlaněmi.

Jak se bezpečně dívat do Slunce najde v článku nazvaném Jak se dívat do Slunce I

Zdroj: The Spirit of Sophia - Wisdom Library

Překlad: Martina Christová                                                                    www.slunecnabrana.cz, www.mistrovskekrystaly.cz

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.cz a www.mistrovskekrystaly.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.